Quote (bajcli @ Oct 10 2010 02:10pm)
még szerencse, hogy kurva nyilvánvaló, hogy nem szereted azt a szart (és az is a nyitópostban van, hogy szeressed), csak azér fosol ide mer LOLROKKEREK MEGTROLLKODOM ŐKET ERŐSEN TROLOLOLOLOL
szeretem lolat, es igen, trolololol