d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jano > Ty A Blockot
Prev15678912Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 1 2010 04:17am
Quote (kusziyoker @ 1 Oct 2010 11:15)
ezaz :D
bitch fight

http://www.truecrimereport.com/bitch-fight.jpg


ez mekkora kép

a cigi hogy áll már a szájába :d
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Oct 1 2010 04:18am
Quote (Inakwo @ 1 Oct 2010 12:14)
ki nem szarja le? ártottak neked? nem hiszem akkro meg szarjá már rá


óh, vagy úgy, hát ez visszasült
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 1 2010 04:19am
Quote (banyek @ 1 Oct 2010 11:18)
óh, vagy úgy, hát ez visszasült


mindegy is

ugy is :locked:
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 1 2010 04:20am
Quote (banyek @ 1 Oct 2010 12:16)
mekkora már a bot szerverpark ? Sikerült az utolsó ventris beszélgetés óta újítani ? Pénz még mindig jön be belőle? Még mindig 1:3-1:4 arányban árulja lacketto, meg a többi kutya ? Még mindig szenvedtek a bot configgal? Sikerült megoldani az eeebayes oldalt? Így akkor már pár klikkből jön is a pénz?


hú de keni-vágja valaki a témát, menő a srác
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Oct 1 2010 04:22am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Oct 2010 12:20)
hú de keni-vágja valaki a témát, menő a srác


nem tudok én semmiről
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Oct 1 2010 04:26am
Quote (sylke @ 1 Oct 2010 12:15)
a multik felett is elnéz mindenki


mennyibe kerül most egy korai alig használt acc ? ^^
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 1 2010 04:28am
gondoltam hogy jön a topik, szánalmas, mintha nem lenne msn mondjuk, vagy más mód, amivel egy privát beszélgetést folytass is, még ha a másik fél nem is szeretné, anélkül, hogy 100 másik (+néhány sejtautomata) ne lássa
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 04:33am
Quote (Janou @ 1 Oct 2010 11:28)
gondoltam hogy jön a topik, szánalmas, mintha nem lenne msn mondjuk, vagy más mód, amivel egy privát beszélgetést folytass is, még ha a másik fél nem is szeretné, anélkül, hogy 100 másik (+néhány sejtautomata) ne lássa


sajnos meg nincs net a lakasban, szoval orarol irok, es ezen a gepen nincs msn, viszont nem hagyhattam meg egy hetig valasz nelkul a dolgot
de azert persze, itt minden van, mert ez a nagy budos anglia es itt mindenkinek megvan minden
jaj, Jano, latom elborult picit az agyad emiatt a kis baki miatt, es most minden szart osszehordasz, amirol jozan szednel lennel, tudnad, hogy nem is ugy van... de majd lenyugszol, fonok csinal uj accot, megy tovabb a melo, mi ugysem sokat dumalunk, szoval ez mar nem oszt, nem szoroz, minden visszaall a regi kerekvagasba
de azert jol esik ez a kis e-drama, majdnem mint a regi szep idok :cry:
mellesleg az, hogy latjak, oh well, ugyis mindenki tudja, hogy mi folyik itt, es amint latod, igen nagyon le se szarjak
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 1 2010 04:35am
Quote (Moonflow @ Oct 1 2010 10:33am)
sajnos meg nincs net a lakasban, szoval orarol irok, es ezen a gepen nincs msn, viszont nem hagyhattam meg egy hetig valasz nelkul a dolgot
de azert persze, itt minden van, mert ez a nagy budos anglia es itt mindenkinek megvan minden
jaj, Jano, latom elborult picit az agyad emiatt a kis baki miatt, es most minden szart osszehordasz, amirol jozan szednel lennel, tudnad, hogy nem is ugy van... de majd lenyugszol, fonok csinal uj accot, megy tovabb a melo, mi ugysem sokat dumalunk, szoval ez mar nem oszt, nem szoroz, minden visszaall a regi kerekvagasba
de azert jol esik ez a kis e-drama, majdnem mint a regi szep idok :cry:
mellesleg az, hogy latjak, oh well, ugyis mindenki tudja, hogy mi folyik itt, es amint latod, igen nagyon le se szarjak


nem tudom mi történt veled olivér, de kurvára idegesítő ahogy viselkedsz
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 1 2010 04:35am
Quote (Moonflow @ 1 Oct 2010 11:33)
sajnos meg nincs net a lakasban, szoval orarol irok, es ezen a gepen nincs msn, viszont nem hagyhattam meg egy hetig valasz nelkul a dolgot
de azert persze, itt minden van, mert ez a nagy budos anglia es itt mindenkinek megvan minden
jaj, Jano, latom elborult picit az agyad emiatt a kis baki miatt, es most minden szart osszehordasz, amirol jozan szednel lennel, tudnad, hogy nem is ugy van... de majd lenyugszol, fonok csinal uj accot, megy tovabb a melo, mi ugysem sokat dumalunk, szoval ez mar nem oszt, nem szoroz, minden visszaall a regi kerekvagasba
de azert jol esik ez a kis e-drama, majdnem mint a regi szep idok :cry:
mellesleg az, hogy latjak, oh well, ugyis mindenki tudja, hogy mi folyik itt, es amint latod, igen nagyon le se szarjak


semmi baj, neked szórakozás itt az egész tudom, mondhatni színház a világ, szarjunk bele egy régi barát dolgába, csak hogy legyen egy jó flameparti meg egy pici fun. sajnos ott tartunk, hogy párhuzamot tudok vonni közted és jozef közt.
Quote (Rezs @ 1 Oct 2010 11:35)
nem tudom mi történt veled olivér, de kurvára idegesítő ahogy viselkedsz


a szokásos 'egyetemre járok már 3 napja és én szartam ki a világot'-szindróma, ld bme-topic

This post was edited by Janou on Oct 1 2010 04:36am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678912Next
Closed New Topic New Poll