d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vsg?
Prev15678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 30 2010 11:00am
Quote (Janou @ 30 Sep 2010 12:26)
most aztán jól kibasztál mindenkivel, remélem húzogatod rá most a faszod, azért vagy afk


csak eddig a cry postig akartam letekerni, meg is van a napi kielégülésem 8D

Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 30 2010 11:01am
Quote (ElCapitano @ 30 Sep 2010 19:00)
csak eddig a cry postig akartam letekerni, meg is van a napi kielégülésem 8D


Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2010 11:01am
Quote (bajcli @ 30 Sep 2010 18:58)
nem, neked életed van.
a kettő együtt nem működik :wacko:


Nekem életem? :D lol

Quote (Smat @ 30 Sep 2010 18:58)
Én azt nem értem hogy aki itt cryol h "Mi értelme volt reportolni?!?!?!" az miért sír? :c
VSG-nek meg egészségére, pont leszarom.


/care



/e én is kaptam pmet de töröltem.


na innen látszik hogy minden random kapott pmet
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Sep 30 2010 11:02am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 30 Sep 2010 18:01)
Nekem életem? :D lol



na innen látszik hogy minden random kapott pmet


én nem
mondjuk nekem fentvan szal én vagyok a legnagyobb pro
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 30 2010 11:25am
Quote (Janou @ 30 Sep 2010 12:26)
most aztán jól kibasztál mindenkivel, remélem húzogatod rá most a faszod, azért vagy afk


igen jano, azert voltam afk mert faszt vertem, nem pedig azert, mert eloadasom meg mas tennivalom volt.. jo vagy.

Quote (Aston @ 30 Sep 2010 15:42)
Én ezt nem értem.
Pár napja nem loli posztolt egy s/s a desktopjáról, nyitva geci sok msn ablakkal köztük VSG accjával is kedélyesen dumálva? :huh:

nemértem, h mi folyik itt gyöngyösön


en miert dumalnek olyasvalakivel, akinek annyira ruhellem a pofajat, mint senki maset ezen a kibaszott forumon? in other words: nem en voltam.

latom sikerult mindenkit felbasznom, gz nekem.
igazabol leszarom, itemshopolas amugy is nyomorek dolog, jano meg lovag meg effelek meg amugy is mindig cryolnak hogy vsg mekkora egy fasz, meg szar a melo, meg mittomen
jaj, e-drama, en igy szeretlek <3

This post was edited by Moonflow on Sep 30 2010 11:25am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 30 2010 11:26am
Quote (Moonflow @ 30 Sep 2010 18:25)
igen jano, azert voltam afk mert faszt vertem, nem pedig azert, mert eloadasom meg mas tennivalom volt.. jo vagy.



en miert dumalnek olyasvalakivel, akinek annyira ruhellem a pofajat, mint senki maset ezen a kibaszott forumon? in other words: nem en voltam.

latom sikerult mindenkit felbasznom, gz nekem.
igazabol leszarom, itemshopolas amugy is nyomorek dolog, jano meg lovag meg effelek meg amugy is mindig cryolnak hogy vsg mekkora egy fasz, meg szar a melo, meg mittomen
jaj, e-drama, en igy szeretlek <3


I'm ok with this.
Afk fap.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 30 2010 11:30am
most olvasom sec.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 30 2010 11:31am
Quote (N4aBz @ 30 Sep 2010 18:30)
most olvasom sec.


lol neked honnan lett csillagod? :c
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 30 2010 11:32am
Quote (Smat @ Sep 30 2010 06:31pm)
lol neked honnan lett csillagod? :c


niggerkedtem
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 30 2010 11:36am
Quote (Akizk @ 30 Sep 2010 18:34)
reportoltad tuggert??


lolcry
istenem, fejezzetek mar be
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678Next
Closed New Topic New Poll