Quote (Janou @ 30 Sep 2010 12:26)
most aztán jól kibasztál mindenkivel, remélem húzogatod rá most a faszod, azért vagy afk
igen jano, azert voltam afk mert faszt vertem, nem pedig azert, mert eloadasom meg mas tennivalom volt.. jo vagy.
Quote (Aston @ 30 Sep 2010 15:42)
Én ezt nem értem.
Pár napja nem loli posztolt egy s/s a desktopjáról, nyitva geci sok msn ablakkal köztük VSG accjával is kedélyesen dumálva?

nemértem, h mi folyik itt gyöngyösön
en miert dumalnek olyasvalakivel, akinek annyira ruhellem a pofajat, mint senki maset ezen a kibaszott forumon? in other words: nem en voltam.
latom sikerult mindenkit felbasznom, gz nekem.
igazabol leszarom, itemshopolas amugy is nyomorek dolog, jano meg lovag meg effelek meg amugy is mindig cryolnak hogy vsg mekkora egy fasz, meg szar a melo, meg mittomen
jaj, e-drama, en igy szeretlek
This post was edited by Moonflow on Sep 30 2010 11:25am