d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Requiem Egy Alomert
Prev15678917Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Aug 14 2010 06:51pm
Quote (sylke @ 15 Aug 2010 02:30)
hova huz le


a sotet oldalra
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 14 2010 06:54pm
Quote (sunnymarcell @ Aug 15 2010 02:51am)
a sotet oldalra


anyádba

3 óra van baszod
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 15 2010 12:59am
rezs, nézd meg mert megbasznak
Member
Posts: 3,200
Joined: Aug 14 2007
Gold: 0.00
Aug 15 2010 01:19am
rezs jo film amugy nem annyira vészes nem éled bele magad annyira sztem
Member
Posts: 27
Joined: Aug 14 2010
Gold: 0.00
Aug 15 2010 01:48am
Quote (lacketto @ Aug 14 2010 08:36pm)
rezst probalom ravenni hogy töltse le és nézze meg mert még nem látta, trailer alapjan nem tetszett neki meg amúgy sem szereti a szomorú filmeket

segítsetek meggyőzni hogy nézze meg.

vouch
nalam top10 film
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Aug 15 2010 01:51am
Pedig azthittem, hogy végre lesz egy jó flametopic ... :(


Amúgy a film tényleg jó, csak a bölcsészeknek, és a niggereknek nem jön be.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 15 2010 03:11am
ylo film csak egy dologkot kurvara nem ertettem benne, ok hogy a csavonak az egyik keze elfertozodik, de vki magyarazza mar meg nekem, hogy mi a banatos faszomert a gennyes keles kozepebe lovi a herkat vegig, amig le nem rohad a teljesen a jobb keze, mikor van neki egy bal is, ami teljesen egeszseges
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 15 2010 03:27am
én háromszor kezdtem el nézni de mindig elaludtam rajta, szóval feladtam^^
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 15 2010 03:46am
kurvajo
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 15 2010 03:57am
nem tudom miért, de én minden horrort nevetve végig nézek, minden thrillert is, de engem ez a film első nézése után kicsit megrázott, pedig ez más kategória
azóta többször megnéztem már, és ez az egyik kedvenc filmem^^
és rezs :c én se akarom leszopni a rendezot, egyszeruen csak jo a film, csak ajánlani tudom.

trainspottingot még nem láttam, de már tervezőbe van (=

This post was edited by AngryBug on Aug 15 2010 03:58am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678917Next
Add Reply New Topic New Poll