Quote (Baleee @ Jul 31 2010 07:13pm)
Igen, sokszor idióta balfasz, de amióta személyesen találkoztam vele, leszarom amikor itt szerencsétlenkedik. El sem olvasom. Nekem semmi bajom vele, alapvetően egy jószándékú ember, akinek pinahiánya van.
Kb. én is így vagyok vele, bár nem találkoztunk.