Quote (ecneB @ Jul 29 2010 07:55pm)
A helyedben inkább mélyen magamba néznék, hogy mi a gáz magammal, s nem egy fórumon sírnék, hogy más keféli a bnőmet, mert impotens vagyok..
Ez már egy fokkal értelmesebb komment volt, kifejezetten értelmes, inkább ezt postoltad volna a buzizás meg nyomizás helyett