d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kell A Következő 10es > Asd
Prev15678910Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:49am
bajclinak igaza van, most offolok egy kis időre

This post was edited by fahrii on Jul 29 2010 11:50am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 29 2010 11:50am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:49)
még annyit h holnap lesz a születésnapja :DDDDDDDDDD
mit vegyek neki ajándékba?
vagy írjam ki dvdre a felvételt?


Vegyél neki vibrit, jó keményet, vagy hívd át hozzá az ex-barátját, jahh ez fail. :D Te tényleg egy nyomorék vagy.. :DDD
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 29 2010 11:52am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:53am
Quote (ecneB @ Jul 29 2010 07:50pm)
Vegyél neki vibrit, jó keményet, vagy hívd át hozzá az ex-barátját, jahh ez fail. :D Te tényleg egy nyomorék vagy.. :DDD


te meg elmész a picsába a faszságoddal
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 29 2010 11:55am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:53)
te meg elmész a picsába a faszságoddal


A helyedben inkább mélyen magamba néznék, hogy mi a gáz magammal, s nem egy fórumon sírnék, hogy más keféli a bnőmet, mert impotens vagyok..
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jul 29 2010 11:57am
Quote (ecneB @ Jul 29 2010 05:55pm)
A helyedben inkább mélyen magamba néznék, hogy mi a gáz magammal, s nem egy fórumon sírnék, hogy más keféli a bnőmet, mert impotens vagyok..


te tényleg 1 tapló vagy ....
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:58am
Quote (ecneB @ Jul 29 2010 07:55pm)
A helyedben inkább mélyen magamba néznék, hogy mi a gáz magammal, s nem egy fórumon sírnék, hogy más keféli a bnőmet, mert impotens vagyok..


Ez már egy fokkal értelmesebb komment volt, kifejezetten értelmes, inkább ezt postoltad volna a buzizás meg nyomizás helyett
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 29 2010 12:00pm
Quote (Tommy_hun @ 29 Jul 2010 19:57)
te tényleg 1 tapló vagy ....


Jajj, mindjárt nyitok is egy topicot, annyira a lelkembe tapostál. :c
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 12:00pm
na elmegyek futni, egy jódarabig offolni fogok jspvel, nem akarom az újkeletű faszságommal megutáltatni magam
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 29 2010 12:01pm
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 20:00)
na elmegyek futni, egy jódarabig offolni fogok jspvel, nem akarom az újkeletű faszságommal megutáltatni magam


Ebben csak az a vicc, hogy sajnáltatod magad, aztán ugyanúgy visszajössz sírni ide.. Ezt tartom rettentő szánalmasnak..
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678910Next
Closed New Topic New Poll