Quote (JS_Bach @ Jun 22 2010 10:58pm)
igen, a menybe vagy a pokolba kerulsz miután a purgatoriomba döntöttek felőled
lehet
Quote (sunnymarcell @ Jun 22 2010 10:59pm)
mondjuk igaz, újra megszületsz egy más testben
az utolsó mondatot nem értem, nem vagyok filozófus 8D
ezt bárhogy fel lehet fogni. a semmiből nem lesz valami = ha nem cselekszel, nem fog történni semmi, avagy nulla molekulából nem keletkezik semmi. valamiből nem lesz semmi = ha meghalsz, lebomlik a tested, átalakul mindenféle más molekulává
ÖRÖK KÖRFORGÁS GETSZIIIII