d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev156789122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 22 2010 02:21pm
Quote (sunnymarcell @ 22 Jun 2010 22:13)
csak az a baj vele, hogy egyszer elbaszod, akkor nem kezdheted újra


túlragoztad
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 22 2010 02:54pm
Quote (bbaallaaggee @ 22 Jun 2010 22:21)
túlragoztad


miért?
Member
Posts: 452
Joined: May 30 2010
Gold: 0.00
Jun 22 2010 02:54pm
Quote (sunnymarcell @ Jun 22 2010 10:13pm)
csak az a baj vele, hogy egyszer elbaszod, akkor nem kezdheted újra


az elbaszottat nem is kell újra, de új lehetőség mindig van, csak nyitott elmével kell járni!
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 22 2010 02:56pm
Quote (kolbasz @ 22 Jun 2010 22:54)
az elbaszottat nem is kell újra, de új lehetőség mindig van, csak nyitott elmével kell járni!


én az elbaszást a halálra értettem

e: ha mondjuk cod4-ben ádáz háborúk közepette megdeglesz, megvárod a spawn timet, oszt mehet mégegyszer

This post was edited by sunnymarcell on Jun 22 2010 02:56pm
Member
Posts: 452
Joined: May 30 2010
Gold: 0.00
Jun 22 2010 02:57pm
Quote (sunnymarcell @ Jun 22 2010 10:56pm)
én az elbaszást a halálra értettem


gondoltam, de attól még biztos történik valami utána. csak úgy a semmiből nem lesz valami, azaz a valamiből sem lesz semmi.
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Jun 22 2010 02:57pm
Noobok vagytok.
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 22 2010 02:58pm
Quote (kolbasz @ 22 Jun 2010 22:57)
gondoltam, de attól még biztos történik valami utána. csak úgy a semmiből nem lesz valami, azaz a valamiből sem lesz semmi.


igen, a menybe vagy a pokolba kerulsz miután a purgatoriomba döntöttek felőled
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 22 2010 02:59pm
Quote (kolbasz @ 22 Jun 2010 22:57)
gondoltam, de attól még biztos történik valami utána. csak úgy a semmiből nem lesz valami, azaz a valamiből sem lesz semmi.


mondjuk igaz, újra megszületsz egy más testben

az utolsó mondatot nem értem, nem vagyok filozófus 8D
Member
Posts: 452
Joined: May 30 2010
Gold: 0.00
Jun 22 2010 03:02pm
Quote (JS_Bach @ Jun 22 2010 10:58pm)
igen, a menybe vagy a pokolba kerulsz miután a purgatoriomba döntöttek felőled


lehet

Quote (sunnymarcell @ Jun 22 2010 10:59pm)
mondjuk igaz, újra megszületsz egy más testben

az utolsó mondatot nem értem, nem vagyok filozófus 8D


ezt bárhogy fel lehet fogni. a semmiből nem lesz valami = ha nem cselekszel, nem fog történni semmi, avagy nulla molekulából nem keletkezik semmi. valamiből nem lesz semmi = ha meghalsz, lebomlik a tested, átalakul mindenféle más molekulává
ÖRÖK KÖRFORGÁS GETSZIIIII
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 22 2010 03:04pm
Quote (JS_Bach @ Jun 22 2010 09:58pm)
igen, a menybe vagy a pokolba kerulsz miután a purgatoriomba döntöttek felőled


látszik hogy nem értesz a vallásodhoz :(

Mennyországba a bűntelen lelkel jutnak, Pokolba a halálos bűnt elkövetőt,
Purgatóriumba a megbocsájtható bűnt elkövetők de meg nem gyóntak mennek égni aztán mennek a mennyekbe
Go Back To Magyar Topic List
Prev156789122Next
Add Reply New Topic New Poll