d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev15678965Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 29 2010 05:37pm
Quote (miszterzoli @ May 30 2010 12:36am)
Fezmin,Josheide,Uberpro123
ez a három nekem nagyon tetszik.
melyik a legjobb a három közül?


matracé
Banned
Posts: 419
Joined: Nov 7 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 29 2010 05:39pm
Quote (Vharimatras @ May 29 2010 11:37pm)
matracé


nekem ez a két átlátszó tetszik nagyon
de nem tudok dönteni
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
May 29 2010 05:54pm
kriza

nem csipem a komoly sigeket, olyan tryhardok, a lulzyk közül meg krizááé jön be legjobban, de több kretén sig is mehetett volna :D
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 29 2010 05:55pm
[x]_predinsz
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 29 2010 06:09pm
lehet a madarast kellett volna neveznem :(
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 29 2010 06:23pm
Beni

valahogy megnyugtat, ha megnézem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2010 06:24pm
[x] Oli(Sin)
de csak mert meleg
és a sigje is meleg
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 29 2010 08:36pm
[X] ElCapitano

This post was edited by zenebuddhizmus on May 29 2010 08:37pm
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 29 2010 11:57pm
Quote (zenebuddhizmus @ 30 May 2010 03:36)
[X] ElCapitano


Pedig már úgy voltam hogy lassan a topic végére érek és senki se szavazott rám. =( Köszi :hug:

Amúgy [x] Oli (sin).
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2010 12:09am
Bazur sigje ami a leglyobban tetszik, de van még pár jó:c
/még Sanyié(Sleepingdragon) ami nagyon tetszik, de sajna csak 1-re lehet szavazni:c

This post was edited by Cpt_Ghost on May 30 2010 12:11am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678965Next
Add Reply New Topic New Poll