d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny > Ez Még Csak A Casting! :)
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 28 2010 02:02pm
Quote (Vharimatras @ 28 May 2010 22:00)
Ó JAJ ÁDÁM :HUG:


én se gondoltam, hogy hivemind lesz egy 08-assal













































:hug:
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 28 2010 02:03pm
Quote (Fezmin @ 28 May 2010 22:01)
Ezekközül sok sajnos nem játszik ( a te nevedben ), ugyanis nem te használtad őket. :(
Sry a szabály az szabály! :)


azt hiszem a madaras az övé volt
sry ha rosszul emlékszem
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 28 2010 02:04pm


vele indulok :hug:
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
May 28 2010 02:05pm
Quote (Ad4mz @ May 28 2010 09:03pm)
azt hiszem a madaras az övé volt
sry ha rosszul emlékszem


Elképzelhető, akkor az ofc játszik, én azokra értettem ezesetben ami ugye egyértelműen nem az ővé ( hiába csinálta ő ), mivel más neve áll rajta. :)
És más használta.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 28 2010 02:08pm
Quote (Fezmin @ 28 May 2010 21:01)
Ezekközül sok sajnos nem játszik ( a te nevedben ), ugyanis nem te használtad őket. :(
Sry a szabály az szabály! :)


Jogos, értem.. :)

am találtam még.. :D


A madaras az nekem is egyik kedvencem, meg igen, a maszkos, már ha erre gondoltatok



Quote (Ad4mz @ 28 May 2010 21:03)
azt hiszem a madaras az övé volt
sry ha rosszul emlékszem


igen, jól emlékszel, a madarast és az angyalost én használtam..


..de a most használt az örök kedvenc marad :D

This post was edited by banyek on May 28 2010 02:09pm
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
May 28 2010 02:10pm
Előre szólnék: Ha esetlegesen valami nem lesz számomra tiszta ( ki melyikkel nevez ), majd PM-ben fogom zaklatni. ^_^
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 28 2010 02:19pm
rendben :))
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 28 2010 02:24pm
Quote (bbaallaaggee @ May 28 2010 08:52pm)
http://img156.imageshack.us/img156/1755/belior.png

nevezem ezt is


legjobb
20/10
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
May 28 2010 02:28pm
Egyébként TT-k, Trade Assistant-ek, Moderátorok, és Retired Modok is ringbe szállhatnak ám! :P
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 28 2010 02:29pm
Quote (Fezmin @ 28 May 2010 21:28)
Egyébként TT-k, Trade Assistant-ek, Moderátorok, és Retired Modok is ringbe szállhatnak ám! :P


lajo régi sige :wub:
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll