Quote (Fezmin @ 28 May 2010 21:01)
Ezekközül sok sajnos nem játszik ( a te nevedben ), ugyanis nem te használtad őket.
Sry a szabály az szabály!

Jogos, értem..

am találtam még..


A madaras az nekem is egyik kedvencem, meg igen, a maszkos, már ha erre gondoltatok

Quote (Ad4mz @ 28 May 2010 21:03)
azt hiszem a madaras az övé volt
sry ha rosszul emlékszem
igen, jól emlékszel, a madarast és az angyalost én használtam..
..de a most használt az örök kedvenc marad
This post was edited by banyek on May 28 2010 02:09pm