d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Mi? > Inb4 Darázs
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 26 2010 04:00pm
lódarázs, te városi ficsúr.

+ mér nem toltál a zippoból a dezodor elé, ha már a poison res-e túl magas volt :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 26 2010 04:01pm
Quote (Sup3RN0Va @ May 26 2010 11:00pm)
és az az öngyújtó a háttérben? szerintem ahhoz lehetne viszonyítani :D


neztem egy darabig h az mi az, de konkretan nem sikerult behatarolni.
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
May 26 2010 04:38pm
Ocsmány egy ÁLAT, bármi is az, nem szeressük. :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 26 2010 04:40pm
Quote (bajcli @ 27 May 2010 00:00)
lódarázs, te városi ficsúr.

+ mér nem toltál a zippoból a dezodor elé, ha már a poison res-e túl magas volt :D


Pont a virágomon mászkált, gondoltam én is rá, de egy növényemet nem áldoztam volna fel.. :)
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
May 26 2010 04:46pm
Quote (Oberon_os @ May 26 2010 08:05pm)
Gondolom írták már, de ha nem: lódarázs. Annyit hozzátennék, hogy 5-6 lódarázs-csípés leterít egy felnőtt férfit, szóval kurvaóvatosan vele. Ha valahol megjelenik egy, könnyen ott terem több is, és ha egyikkel agresszíven lépsz fel, durván betámadnak.
Ha találsz fészket, még viccből se menj neki kemotoxal. Én 2 fekete tubusos mortein (vs csótány...) + vakolókanállal harcoltam le 10 darabot nyáron, mert betonozás közben megostromolták a garázsunk. Este fejeztük be a melót, közelben van fészkük, és jöttek a fényre. Hozzátenném, ~10. után magam mentem be, mert nem fogytak el, és kurvára agresszíven jöttek miután egyet agyonnyomtam.


KÖTSÖG, még ezeket a képeket elviselte az idegrendszerem, de ezután már biztos nem fogok tudni aludni. :angry:

This post was edited by Gyuladze on May 26 2010 04:46pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 26 2010 04:47pm
OH SHIT MUTALISK
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 26 2010 05:43pm
lódarázs, énis párnaponta megküzdök egy ilyennel júniustól augusztusig, mikor már csak nyitott ablakkal lehet elviselni a szombámban létet

a kis padlásunkon meg szintén szeretnek a darazsak lakni, tehát kis normál méretű darázs napi szinten van :/

This post was edited by hedgehogsword on May 26 2010 05:44pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 26 2010 06:17pm
Lódarázs, de tuti nem írták még előttem.

Amúgy dezodor+öngyújtó lángfújó kombinációval lazán szét lehet kapni egy fészket.
Member
Posts: 14,481
Joined: Jun 10 2008
Gold: Locked
May 26 2010 06:18pm
Quote (David_ibolykane @ May 27 2010 12:17am)
Lódarázs, de tuti nem írták még előttem.

Amúgy dezodor+öngyújtó lángfújó kombinációval lazán szét lehet kapni egy fészket.


ha meg mégsem... :D

Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 26 2010 06:28pm
Quote (kezdetphiai @ 27 May 2010 02:18)
ha meg mégsem... :D


dezodor+öngyújtó kombóval a szabadsághídról is le lehet ugrani az aszfaltra...
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll