Quote (Oberon_os @ May 26 2010 08:05pm)
Gondolom írták már, de ha nem: lódarázs. Annyit hozzátennék, hogy 5-6 lódarázs-csípés leterít egy felnőtt férfit, szóval kurvaóvatosan vele. Ha valahol megjelenik egy, könnyen ott terem több is, és ha egyikkel agresszíven lépsz fel, durván betámadnak.
Ha találsz fészket, még viccből se menj neki kemotoxal. Én 2 fekete tubusos mortein (vs csótány...) + vakolókanállal harcoltam le 10 darabot nyáron, mert betonozás közben megostromolták a garázsunk. Este fejeztük be a melót, közelben van fészkük, és jöttek a fényre. Hozzátenném, ~10. után magam mentem be, mert nem fogytak el, és kurvára agresszíven jöttek miután egyet agyonnyomtam.
KÖTSÖG, még ezeket a képeket elviselte az idegrendszerem, de ezután már biztos nem fogok tudni aludni.
This post was edited by Gyuladze on May 26 2010 04:46pm