Quote (David_ibolykane @ 25 May 2010 12:25)
Lehet, hogy csak azért kaptad greenday miatt a 10-est, mert a "fasz" túl gyenge kifejezés rá nézve.
A frós warn meg epic lol

.
Igazából, szigorú értelemben véve az összes warn legit, mert a fasz az flame, egy rajzolt here már kőkemény pornó, a multi ajánlgatásával meg a jsp barátságos és törvénytisztelő tömegét rontom meg.
Csak akkor ha elküldök egy pm-et durex idézettel + topiccal, amiben azt írja h "nevedben loptam 5k-t (http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=41215089&f=104&o=0), mé nincs semmi. pl ban. Texxasról köztudott hogy egy -már- többszörösen bannolt pö... akarom mondani babapiskótának a multija, naponta anyáznak eceteraecetera, akkor miért pont a fentiek a warnosak...
