d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dejv Megrohamozza Pestet > Fuc Yea
Prev15678911Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 25 2010 04:59am
na döncsétek el, úgy tervezek. Csütörtök pl?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 25 2010 05:08am
Quote (Oberon_os @ 25 May 2010 11:59)
na döncsétek el, úgy tervezek. Csütörtök pl?


pl csüt?

még lehet, hogy én is elmennék :O
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 25 2010 05:10am
itt egy jelentkező egy kis négerkedésre

normafára meg én is megyek 8D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 25 2010 05:13am
Quote (David_ibolykane @ 25 May 2010 12:10)
itt egy jelentkező egy kis négerkedésre

normafára meg én is megyek 8D


OH, HAI!
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 25 2010 05:13am
Quote (Oberon_os @ 25 May 2010 13:13)
OH, HAI!


HELLO THERE!

30%? mifasz
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 25 2010 05:21am
Quote (David_ibolykane @ 25 May 2010 12:13)
HELLO THERE!

30%? mifasz


-greendaykének azt mondtam h fasz --> 10% (pedig csak tényeket közöltem)
-idéztem egy képet [img]-vel, amin volt egy rajzolt herezacskó --> 10%
-kérdeztem frótol h kell-e neki multi ---> 10%. :D

Nekem azt sem szabad leírnom h babapiskóta bazze.

This post was edited by Oberon_os on May 25 2010 05:21am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 25 2010 05:24am
Quote (Oberon_os @ 25 May 2010 13:21)
-greendaykének azt mondtam h fasz --> 10% (pedig csak tényeket közöltem)
-idéztem egy képet -vel, amin volt egy rajzolt herezacskó --> 10%
-kérdeztem frótol h kell-e neki multi ---> 10%. :D

Nekem azt sem szabad leírnom h babapiskóta bazze.


reportat

nekem csütörtök valszeg nem jó, de nem is biztos hogy mennénk, szóval miattam semmit ne változtassatok.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 25 2010 05:25am
Quote (Oberon_os @ 25 May 2010 13:21)
-greendaykének azt mondtam h fasz --> 10% (pedig csak tényeket közöltem)
-idéztem egy képet -vel, amin volt egy rajzolt herezacskó --> 10%
-kérdeztem frótol h kell-e neki multi ---> 10%. :D

Nekem azt sem szabad leírnom h babapiskóta bazze.


Lehet, hogy csak azért kaptad greenday miatt a 10-est, mert a "fasz" túl gyenge kifejezés rá nézve.
A frós warn meg epic lol :D .
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 25 2010 05:33am
Quote (David_ibolykane @ 25 May 2010 12:25)
Lehet, hogy csak azért kaptad greenday miatt a 10-est, mert a "fasz" túl gyenge kifejezés rá nézve.
A frós warn meg epic lol :D .


Igazából, szigorú értelemben véve az összes warn legit, mert a fasz az flame, egy rajzolt here már kőkemény pornó, a multi ajánlgatásával meg a jsp barátságos és törvénytisztelő tömegét rontom meg.

Csak akkor ha elküldök egy pm-et durex idézettel + topiccal, amiben azt írja h "nevedben loptam 5k-t (http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=41215089&f=104&o=0), mé nincs semmi. pl ban. Texxasról köztudott hogy egy -már- többszörösen bannolt pö... akarom mondani babapiskótának a multija, naponta anyáznak eceteraecetera, akkor miért pont a fentiek a warnosak... :D
Member
Posts: 4,942
Joined: Sep 26 2006
Gold: 980.50
May 25 2010 05:44am
gyere újvárosba, aztán lessz obx
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678911Next
Closed New Topic New Poll