d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev156789197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 24 2009 06:49am
Quote (Vismajor @ Dec 24 2009 01:43pm)
Bazd+, sticky szagú topik, végre vmi értelmes a subon, ti meg teleszarjátok minden szarral? Szánalmas bagázs.

Btw, Lajo, én kem ügyének moderátori szemszögére lennék kíváncsi.


arra én is, de sajna nem illetékes benne :)

dmx küldött 1 pmet h 30 nap múlva nagy valószínűséggel unlockol


itt jön az én kérdésem: fgt megtarthatom?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 24 2009 06:50am
Megint bebizonyosodott, hogy az ide postolók nagy többsége genetikailag képtelen a normális fórumozásra. Megérteném, ha Lajo ezt látván inkább úgy dönt, hogy nem válaszol egy kérdésre sem, hanem bezárja a topicot.






Quote (R3m3dy @ 24 Dec 2009 13:15)

hi

akkor kérdeznék

honnan szerzed az fgdet lajo? d2/ls/tán poker? =DDDD

és miért egy köztudottan korrupt mod nyit topikot arrrol h a modk nem korruptok? :(

és miért nem kap minden multim a lekreálásának pillanatában tt-t? tudod h megérdemli

ja és nem vok multi

ja és miért nem bannolod ezeket a bosszanto multikat?

mi az hogy korrupt?

teccik a sigem lajcsi? :)

te mér nem beszélgecc az itteni magyarokkal ha már ilyen nolifer jsp addict lettél?

hány magyar mod van?

hol beszélitek meg kit fogtok bannolni?

Olyan buta vagy, mint egy szatyor halfej...

Member
Posts: 2,578
Joined: Aug 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 24 2009 06:51am
Quote (R3m3dy @ Dec 24 2009 02:49pm)
kit flameltem kérem? :(


Lajot?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 24 2009 06:52am
Quote (szabika @ 24 Dec 2009 14:42)
imo ez nem sticky még
csak lajo vágott fel azzal h bármijen topikot ki tud fizetni boldban mert eléggé raj hozzá


sztem lajo egy SZN-
Member
Posts: 1,980
Joined: May 27 2009
Gold: 25.04
Dec 24 2009 06:52am
legalább karácsonykor ne...:D
Member
Posts: 2,578
Joined: Aug 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 24 2009 06:53am
Quote (xSpikeYx @ Dec 24 2009 02:52pm)
legalább karácsonykor ne...:D


jó a siged
Member
Posts: 1,980
Joined: May 27 2009
Gold: 25.04
Dec 24 2009 06:53am
Quote (WhiskeyInTheJar @ 24 Dec 2009 13:53)
jó a siged


köszi inurface csinálta :)
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Dec 24 2009 07:00am
Quote (palacsinta @ 24 Dec 2009 13:16)
néhány köztudott multi miért nincs bannolva  :))))))))))))))))))))))
Ban-re csak kivételesen súlyos esetekben kerül sor, hogy pontosan milyen elvek mentén, azt nem mondhatom meg, mert sokan visszaélnének vele, mindenesetre minden eset más.

Quote (R3m3dy @ 24 Dec 2009 13:18)
lajo én azt akarom kérdezni h a modoknak külön forum van? mert mikor rákattintok a last postodra általában i dont have permissions to view... ? :)
Igen, vannak olyan fórumok, amelyeket csak a moderátorok láthatnak, pl. trash bucket. Erről ennél többet nem mondthatok.

Quote (EvilSosa @ 24 Dec 2009 13:32)
btw én elég sokat tudnék warnal kapcsolatban kérdezni..kár hogy nem lehet
A sajátodról lehet.

Quote (chaos_theorist @ 24 Dec 2009 13:33)
miért van az, hogy a haveromat bannolták jogtalanul, és njag meg pont leszarja, hogy válaszoljon egy levelére is.
Valószínűleg azért, mert jogosan lett bannolva és ő is tisztában van vele.

Quote (Vismajor @ 24 Dec 2009 13:43)
Lajo, én kem ügyének moderátori szemszögére lennék kíváncsi.
Erről nem beszélhetek részletesen, mert kem és a d2jsp magánügye, kérdezd őt, ha gondolja, elmondja a részleteket. Annyit mondhatok, hogy a lock jogos volt, egyébként pedig nem kapott scammer tag-et, tehát nem scammer, csak vizsgálat alatt van az ügye (nyitott róla topikot az előbb, egyébként).

Quote (kemiii1338 @ 24 Dec 2009 13:49)
itt jön az én kérdésem: fgt megtarthatom?
Ez majd akkor derül ki, mert esetfüggő, szerintem jóval több esély van rá, hogy igen, mint egy szokásos scammer esetben.



Mindenkit szeretnék megkérni, hogy ne ezt a topikot használja játszótérnek, ha nem sikerül megállni, kénytelen leszek én is óvóbácsit játszani
Member
Posts: 2,578
Joined: Aug 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 24 2009 07:03am
Quote (Lajo @ Dec 24 2009 03:00pm)
Ban-re csak kivételesen súlyos esetekben kerül sor, hogy pontosan milyen elvek mentén, azt nem mondhatom meg, mert sokan visszaélnének vele, mindenesetre minden eset más.

Igen, vannak olyan fórumok, amelyeket csak a moderátorok láthatnak, pl. trash bucket. Erről ennél többet nem mondthatok.

A sajátodról lehet.

Valószínűleg azért, mert jogosan lett bannolva és ő is tisztában van vele.

Erről nem beszélhetek részletesen, mert kem és a d2jsp magánügye, kérdezd őt, ha gondolja, elmondja a részleteket. Annyit mondhatok, hogy a lock jogos volt, egyébként pedig nem kapott scammer tag-et, tehát nem scammer, csak vizsgálat alatt van az ügye (nyitott róla topikot az előbb, egyébként).

Ez majd akkor derül ki, mert esetfüggő, szerintem jóval több esély van rá, hogy igen, mint egy szokásos scammer esetben.



Mindenkit szeretnék megkérni, hogy ne ezt a topikot használja játszótérnek, ha nem sikerül megállni, kénytelen leszek én is óvóbácsit játszani


Nade ha biztosra lehet tudni+ő is többször bevallja(mint pl. greenday az első postjában), akkor miért nem bannolják?
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Dec 24 2009 07:05am
Quote (WhiskeyInTheJar @ 24 Dec 2009 14:03)
Nade ha biztosra lehet tudni+ő is többször bevallja(mint pl. greenday az első postjában), akkor miért nem bannolják?

Akkor mégegyszer: Ban-re csak kivételesen súlyos esetekben kerül sor, hogy pontosan milyen elvek mentén, azt nem mondhatom meg, mert sokan visszaélnének vele, mindenesetre minden eset más.
Go Back To Magyar Topic List
Prev156789197Next
Add Reply New Topic New Poll