Quote (Tommy_hun @ 30 Nov 2009 16:52)
az megvan mikor lekell ereszkedni 1 vizesésen és ott van 1 csomo ... akk oda meek magic bowal+ steel arrowal

Azaz amit soha nem csináltam meg, pedig jó lett volna anno
Quote (Ghostmasterq @ 30 Nov 2009 16:51)
oké - de mit akarsz csinálni?
lesserdemont ölni !!
vagy clan warsozni vagy valami
Quote (Ghostmasterq @ 30 Nov 2009 16:52)
szerintem elég iron arrow is
akkor idegesítő hogy az accumulator termel mellé steelt és folyton dobalhatod el :c így meg nem fogysz ki a nyilakbol