d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev15678969Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 30 2009 09:50am
Quote (Tommy_hun @ 30 Nov 2009 16:49)
atm csak 60-ig bár most mondta haver hogy mehetek fire giantokhoz is


jaja pont azt akartam mondani: nem kell kaja, könnyű őket sebezni. Van 1 jó hely csak valami quest kell hozzá az meg nemtom mi :rolleyes:
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 30 2009 09:51am
Quote (Klontar @ 30 Nov 2009 16:49)
BUMP Szellemmesterq



True, csak blue dragon farmoláshoz jó a bow + anti dragon shield



Berserker cbow mellé? mi a ráknak, kevesebb defet ad mint egy kite, a +str-el nem mész semmire, meg úgyis elbujsz valami mögé szóval ha nem dragonokat ölsz akkor könyvet vinnék.
Egyébként meg magic bow + steel arrowozni jó, mert az ava accumulator is steel arrowot termel és az külön jó.


oké - de mit akarsz csinálni?
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Nov 30 2009 09:52am
Quote (Ghostmasterq @ Nov 30 2009 03:50pm)
jaja pont azt akartam mondani: nem kell kaja, könnyű őket sebezni. Van 1 jó hely csak valami quest kell hozzá az meg nemtom mi :rolleyes:


az megvan mikor lekell ereszkedni 1 vizesésen és ott van 1 csomo ... akk oda meek magic bowal+ steel arrowal :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 30 2009 09:52am
Quote (Tommy_hun @ 30 Nov 2009 16:52)
az megvan mikor lekell ereszkedni 1 vizesésen  és ott van 1 csomo ... akk oda meek magic bowal+ steel arrowal :D


szerintem elég iron arrow is
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Nov 30 2009 09:55am
Quote (Tommy_hun @ 30 Nov 2009 16:52)
az megvan mikor lekell ereszkedni 1 vizesésen  és ott van 1 csomo ... akk oda meek magic bowal+ steel arrowal :D


Azaz amit soha nem csináltam meg, pedig jó lett volna anno

Quote (Ghostmasterq @ 30 Nov 2009 16:51)
oké - de mit akarsz csinálni?


lesserdemont ölni !!
vagy clan warsozni vagy valami

Quote (Ghostmasterq @ 30 Nov 2009 16:52)
szerintem elég iron arrow is


akkor idegesítő hogy az accumulator termel mellé steelt és folyton dobalhatod el :c így meg nem fogysz ki a nyilakbol
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Nov 30 2009 09:56am
Quote (Klontar @ Nov 30 2009 03:55pm)
Azaz amit soha nem csináltam meg, pedig jó lett volna anno



lesserdemont ölni !!
vagy clan warsozni vagy valami



akkor idegesítő hogy az accumulator termel mellé steelt és folyton dobalhatod el :c így meg nem fogysz ki a nyilakbol


nincs accumulatorom szal az nem fog zavarni :D akk iront viszek

btw magic longbow? short? vagy miet vegyek?

This post was edited by Tommy_hun on Nov 30 2009 09:57am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 30 2009 09:59am
Quote (Tommy_hun @ 30 Nov 2009 16:56)
nincs accumulatorom szal az nem fog zavarni :D akk iront viszek

btw magic longbow? short? vagy miet vegyek?


short.. Longbow kb az egész játékban felesleges
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Nov 30 2009 10:12am
Quote (Ghostmasterq @ 30 Nov 2009 16:59)
short.. Longbow kb az egész játékban felesleges


Van néhány olyan hely ahova csak a longbow lő be ^^
itt f2pre gondolok mert p2pbe nem csak short/long van
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Nov 30 2009 10:13am
na vettem 1k mithril ore-t,nature runet,és 4k coalt. feltolom magicet 55-re... :D (1,5m-be került.. maradt 500k-m -.-)

csak 50 gp-t bukok /bar

This post was edited by Tommy_hun on Nov 30 2009 10:13am
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Nov 30 2009 10:18am
Quote (Tommy_hun @ 30 Nov 2009 18:13)
na vettem 1k mithril ore-t,nature runet,és 4k coalt. feltolom magicet 55-re... :D (1,5m-be került.. maradt 500k-m -.-)

csak 50 gp-t bukok /bar


steel vagy mithril platebody-t kell alchemizni fríbe ott asszem csak 12 gold a veszteség
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678969Next
Add Reply New Topic New Poll