Quote (Vismajor @ Thu, Sep 10 2009, 06:43pm)
This, rajtam is csak ott találtak fogást, hogy gyakran félregépelek..
Nem tudom mit csodálkozol, ez a szintjük, ennyi, le kell szarni.
pedig hogy probálkoztunk
az eszünkbe se jutott, hogy szimplán retardált vagy, inkább 24/7 elemeztük a postjaidat, hátha találunk benne vmi hibát!
Quote (beni @ Thu, Sep 10 2009, 06:42pm)
Zsidókártyával ütöm a te rajlapodat!
akkor miből lenne post?

semmi vicces nem jutott eszembe
This post was edited by sylKE on Sep 10 2009 12:47pm