d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > =)
Prev15678920Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Sep 10 2009 12:44pm
Quote (CyberPunk666 @ Thu, 10 Sep 2009, 20:40)
jah ontopic spammot is tolok nem tudom mibol indul a dolog, de bicebocat azert szidjuk, mert gyoker. lac2vel mit csinalnak leszarom. a helyesirasod gaz. az h 20 evesen erettsegizett nem tudom miert baj, inkabb azt mutatja, h annak ellenere, h elbaszta megis helyrehozta, kulonosen szemelyes kenyes pontom leven h en most fogok erettsegizni, es nem a tanulmanyi eredmenyeim miatt vagy mert hulye lennek. egyebkent azt leszarom h veszel e fgt es h azt ki fizeti, akkor szoljon akarki ha donolni akar nekem. a segged erezd kinyalva. letelt mar a 30 sec?

/e nekem semmi bajom veled, de toled nem vartam vergodest...


Vergődök mert már tele a faszom ikszipszilonal meg a bandájával.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 10 2009 12:45pm
Quote (Psyclon @ Thu, 10 Sep 2009, 19:44)
Vergődök mert már tele a faszom ikszipszilonal meg a bandájával.


THE GANG
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Sep 10 2009 12:45pm
Quote (CyberPunk666 @ Thu, 10 Sep 2009, 20:44)
nem a sanyival van bajuk, hanem a sanyinak van veluk


hát lehet , hogy igaza van.
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Sep 10 2009 12:45pm
Quote (Nerz8 @ Thu, 10 Sep 2009, 20:45)
THE GANG


BANG
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 10 2009 12:45pm
flame?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 12:45pm
Quote (Psyclon @ Thu, 10 Sep 2009, 20:44)
Vergődök mert már tele a faszom ikszipszilonal meg a bandájával.


ezen nem fogsz tudni valtoztatni. inkabb csak tomenyebb lesz ha topicot is nyitsz neki.
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Sep 10 2009 12:46pm
Quote (Ad4mz @ Thu, Sep 10 2009, 07:45pm)
flame?


aggyáfrít.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Sep 10 2009 12:46pm
Quote (CyberPunk666 @ Thu, 10 Sep 2009, 20:44)
nem a sanyival van bajuk, hanem a sanyinak van veluk


Hogy ne lenne mikor mindenbe bele kötnek. A faszom kivan már velük.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 10 2009 12:46pm
Quote (Vismajor @ Thu, Sep 10 2009, 06:43pm)
This, rajtam is csak ott találtak fogást, hogy gyakran félregépelek..
Nem tudom mit csodálkozol, ez a szintjük, ennyi, le kell szarni.


pedig hogy probálkoztunk
az eszünkbe se jutott, hogy szimplán retardált vagy, inkább 24/7 elemeztük a postjaidat, hátha találunk benne vmi hibát!

Quote (beni @ Thu, Sep 10 2009, 06:42pm)
Zsidókártyával ütöm a te rajlapodat!



akkor miből lenne post? :(


semmi vicces nem jutott eszembe

This post was edited by sylKE on Sep 10 2009 12:47pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 12:46pm
sztem combo
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678920Next
Closed New Topic New Poll