d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Joey > Redbold Lol Rofl
Prev15678916Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 11:30am
Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 06:20pm)
Jaja vágom. Rici vs d2wiki.

Ki akar fogadni? :)

Akár 900-at is írhatnál, nincs túl sok jelentősége, amíg valamivel alá nem támasztod. Sry, de semmi hiteled nincs.


en akarok
mind a 190 fgben
Member
Posts: 24,701
Joined: Jun 10 2008
Gold: 8,172.00
Sep 1 2009 11:31am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 05:30pm)
en akarok
mind a 190 fgben


Gold: 181.01

ok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 1 2009 12:53pm
Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 05:30pm)
Nem tudja a helyes adatot, csak vergődik. Nem egy forrásban az van, amit leírtam, bizonyára a mi ricink jobban tudja.


Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 05:29pm)
Hát tényleg nem ártana elmenned valakihez. Van egy pszichológus ismerősöm, szóljak neki?


Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 05:23pm)
Nem gondolkozik. Vergődik, mint egy 8 éves. Nincs jobb dolga szegénynek. :D


Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 04:37pm)
Bizonyára máshol mást olvasott, és most azt hiszi, hogy mindent tud.

Meg hát amúgy is... Mit csináljon egy 20 éves ember barátok, barátnő és mindennemű szociális élet hiányában? Kezdje el mocskolni a másik munkáját és csináljon hülyét magából harmincadjára is. :)


Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 02:53pm)
Mivel sem a konkrét hibát sem a javítást nem postoltad, így nem tudok mit kezdeni a vergődéseddel. További szép és eseménytelen  napot, Mr. Nolife.




Nem értek hozzá de imo elég okj dolog anélkül h azzal kezdted volna,h bemásolod már az elején a helyes formulákat, véleményed alátámasztását, a magánéletével oltod, aminek a témához az égvilágon semmi köze. Ráadásul ő egyáltalán nem vette a szájára a tiédet. Sztem ez a round elég szánalmas lett.
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 12:54pm
Quote (Vismajor @ Tue, Sep 1 2009, 07:53pm)
Nem értek hozzá de imo elég okj dolog anélkül h azzal kezdted volna,h  bemásolod már az elején a helyes formulákat, véleményed alátámasztását, a magánéletével oltod, aminek a témához az égvilágon semmi köze. Ráadásul ő egyáltalán nem vette a szájára a tiédet. Sztem ez a  round elég szánalmas lett.


igazabol 1 db tesztbe kerulne
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 1 2009 03:08pm
Quote (Vismajor @ Tue, Sep 1 2009, 07:53pm)
Nem értek hozzá de imo elég okj dolog anélkül h azzal kezdted volna,h  bemásolod már az elején a helyes formulákat, véleményed alátámasztását, a magánéletével oltod, aminek a témához az égvilágon semmi köze. Ráadásul ő egyáltalán nem vette a szájára a tiédet. Sztem ez a  round elég szánalmas lett.


Így-így. Az én kurva anyámat, mert ricinek nincs jobb dolga, mint belém kötni. :D

Fantasztikus egy szellemi szint van itt hunsubon, kérem!
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 1 2009 03:08pm
Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 10:08pm)
Így-így. Az én kurva anyámat, mert ricinek nincs jobb dolga, mint belém kötni. :D

Fantasztikus egy szellemi szint van itt hunsubon, kérem!


ne ricivel azonosítsd már a subot :D
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 03:12pm
Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 10:08pm)
Így-így. Az én kurva anyámat, mert ricinek nincs jobb dolga, mint belém kötni. :D

Fantasztikus egy szellemi szint van itt hunsubon, kérem!


nem kotottem senkibe, te kezdtel el itt frocsogni, en csak ramutattam a hibadra, ennyi idosen ezekkel a fogalmakkal igazan tisztaban lehetnel mielott dobalozol veluk
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 1 2009 03:13pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 10:12pm)
nem kotottem senkibe, te kezdtel el itt frocsogni, en csak ramutattam a hibadra, ennyi idosen ezekkel a fogalmakkal igazan tisztaban lehetnel mielott dobalozol veluk


Mindannyian tudjuk, hogy untad magad és pusztán kötekedésből nyitottál topicot, ne szórakozzál légy szíves.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 1 2009 03:16pm
Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 10:13pm)
Mindannyian tudjuk, hogy untad magad és pusztán kötekedésből nyitottál topicot, ne szórakozzál légy szíves.


A másik meg az, hogy semmilyen hibára nem mutattál rá, pusztán kategorikusan kijelentetted, hogy a képlet nem jó. Magyarázat, példák stb nélkül. Ilyen alapon én is nyithatnék egy topicot, hogy:
"Rici bower guideja egy rakás szar"
A számításaid nem jók. Ne kérd, hogy megmagyarázzam, én alapból mindent jobban tudok, kétség nem fér hozzá, hogy igazam van. Szar, szar és szar. Te meg noob vagy, és én jobb vagyok bi-bíí.

Ennyit ért kb. a szánalmas topicod, te hülyegyerek.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 1 2009 03:16pm
Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 10:08pm)
Így-így. Az én kurva anyámat, mert ricinek nincs jobb dolga, mint belém kötni. :D

Fantasztikus egy szellemi szint van itt hunsubon, kérem!


Nem beléd kötött, hanem a munkádba. Ez fordítva nem működött. csupán erre céloztam.
Jöhetsz a szellemi szinttel, de azt amit te itt levágtál, egy sértődős kisfiú megirigyelne akinek lerombolták a homokvárát.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678916Next
Add Reply New Topic New Poll