d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ki Megy..
Prev15678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,216
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,360.00
Aug 18 2009 01:32pm
Quote (beni @ Tue, 18 Aug 2009, 21:30)
ha az tényleg egy futógép akkor iso házibuli


:DD

miért nem futsz futógép nélkül?

nem egyszerűbb / olcsóbb?

or konditerem / fitness rulez

This post was edited by ReDEyeS on Aug 18 2009 01:32pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 18 2009 01:32pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Aug 18 2009, 08:31pm)
tenyleg az, anyam hasznalja, en meg alig vagyok otthon, ugyhogy ebbe a szobaba kerult


erre te nem is használod :(

Quote (Vharimatras @ Tue, Aug 18 2009, 08:31pm)
Fit-on-net.hu/      Elektromos Futógép kezdőknek és profiknak már 74 990Ft-tól!

180któl nagyon messze van :c


kipótolja kp-vel
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
Aug 18 2009 01:32pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Aug 18 2009, 09:29pm)
beni mert csak ilyen sportember :o

(fake, o is egy dagadt geci mint te)



anyád kurva picsáját
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Aug 18 2009 01:33pm
Quote (BiceBoca @ Tue, Aug 18 2009, 08:32pm)
anyád kurva picsáját


:hug: :$
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 18 2009 01:33pm
Quote (BiceBoca @ Tue, Aug 18 2009, 08:32pm)
anyád kurva picsáját


EDRAMA IZON
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
Aug 18 2009 01:33pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Aug 18 2009, 09:31pm)
a faszt
nem kell neked ilyen
takarodja ki futni
majd hajtalak ostorral



akkorse futnék ha kergetnének....
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 18 2009 01:33pm
Quote (ReDEyeS @ Tue, Aug 18 2009, 08:32pm)
:DD

miért nem futsz futógép nélkül?

nem egyszerűbb / olcsóbb?

or konditerem / fitness rulez


Szigeten meg konditeremben szoktam futni, de elég sok időt meg tudnék spórolni ha itthon is lenne. Vennék tv-t is, beraknám elé és este úgy filmeznék.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 18 2009 01:33pm
Quote (BiceBoca @ Tue, Aug 18 2009, 08:33pm)
akkorse futnék ha kergetnének....


akkor te fogsz hamarabb meghalni ha jönnek a kínaiak
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
Aug 18 2009 01:34pm
Quote (Vharimatras @ Tue, Aug 18 2009, 09:33pm)
akkor te fogsz hamarabb meghalni ha jönnek a kínaiak



:(
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Aug 18 2009 01:34pm
Quote (BiceBoca @ Tue, 18 Aug 2009, 21:31)
én majdnem azt kaptam ballagásra....csak a kamera jobban bejött....:D


pedig igazán rádfért volna.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678Next
Closed New Topic New Poll