d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hiszel Istenben?
Prev15678931Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
May 29 2009 03:24pm
nem
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
May 29 2009 03:24pm
én csak Rékában hiszek

Réka :c
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 29 2009 03:25pm
Quote (Saou @ Fri, 29 May 2009, 23:24)
bátyám barátnője Pázmányon most elsős angol szakon, azt mondja, hogy borzalmas, abba is hagyja :D


Max majd Bajcli korrepetál.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 29 2009 03:25pm
Quote (dihep @ Fri, 29 May 2009, 23:24)
én csak Rékában hiszek

Réka :c


Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 29 2009 03:26pm
Quote (Oberon_os @ Fri, 29 May 2009, 23:23)
? :D Mertmértis?



Ofc, egy btk-s micsinál? KIFORGATJA A SZAVAIM!


tévedsz, azt a jogásznak kellene...

csak felháborodtam, mert én voltam az első, és a te postodig az egyetlen, aki reagált rá, úgyhogy talán érthetően vettem magamra a "butuska kommenteket".
persze azt nem vettem észre, hogy közben ketten editelték előttem, DE AZÉRT AKKORIS :DDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddd
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 29 2009 03:27pm
Quote (Ad4mz @ Fri, 29 May 2009, 22:25)
http://www.ilka.hu/ilkablog/images/81.jpg


bocicsoki :c
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
May 29 2009 03:28pm
Quote (Ad4mz @ Fri, 29 May 2009, 23:25)
http://www.ilka.hu/ilkablog/images/81.jpg


reported

faszfely
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
May 29 2009 03:28pm
Quote (Oberon_os @ Fri, 29 May 2009, 23:19)
hogy Te kit ismersz és kit nem, és ki az ismeretlen, egészen más tészta. :D

Vallásosság - Isten hit: az a fő alapvető probléma, hogy nagyon sokan keverik a kettőt, különböző vallásokat és mindebbe az egyházakat, illetve ezek "botlásait". Épp ezért Istent hibáztatják ezért is, pedig ezt is csak emberek csinálják, mint sok mást.
Következő, hogy aki vallásos, azt bigott prűdnek tekintik (n1 kategorizálás, pl Márkot sem ismeritek de azonnal "Jééééézusom, meg blöeh), de őszintén szólva, ha valaki bigott prűd, még az is jobb mint ami manapság divatba kezd jönni (díszbuzi liberál fosmaszlag).


Nem szimpatizálok sem a vallásokkal sem pedig azzal az elmélettel, hogy akad egy isten valahol -ezért persze én vagyok a hibás-. Istent nem hibáztatom, mert minek? és nincs problémám addig a vallásos emberekkel, amíg nem kezd el róla beszélni a jóember, mert kiráz a hideg.
A Jééézusom reakció pedig olyan "ami a szívemen az a számon" reakció volt, ugyanis elég mellbevágó érzés olvasni egy ilyen monoton családról, ahol mindenkinek ugyan az a foglalkozása.
Kicsit olyan, amikor generációkon keresztül ugyan úgy hívják apát-fiát(ja, nálunk valahol a csalában van ilyen. mindenkit Endre névre kereszteltek.)
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 29 2009 03:29pm
Quote (dihep @ Fri, 29 May 2009, 23:28)
reported

faszfely


fasyfelz*
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2009 03:31pm
Quote (bajcli @ Fri, 29 May 2009, 21:26)
tévedsz, azt a jogásznak kellene...

csak felháborodtam, mert én voltam az első, és a te postodig az egyetlen, aki reagált rá, úgyhogy talán érthetően vettem magamra a "butuska kommenteket".
persze azt nem vettem észre, hogy közben ketten editelték előttem, DE AZÉRT AKKORIS :DDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddd


Te kommented nem hülyeség egyáltalán, Bibliában az első parancs az hogy sokasodj ám. Teljesen jogos kérdésed. :o

Igen

43.48% (10 szavazat)
Nem

47.83% (11 szavazat)
Nem tudom

8.70% (2 szavazat)

juj
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678931Next
Add Reply New Topic New Poll