d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev15678958Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 24 2009 01:55pm
mi lesz a neve ha lány,vagyhafiu?
laci, ágota?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 24 2009 01:56pm
Quote (AngryBug @ Sun, 24 May 2009, 21:55)
mi lesz a neve ha lány,vagyhafiu?
laci, ágota?


nem tök mind1? 1500 fg egy name change :lol:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2009 01:57pm
Quote (BiceBoca @ Sun, May 24 2009, 07:47pm)
lac2: sajnos az igazság az hogy a tőled megszokott szellemi színvonalat továbbra is sikerül tartanod
addig amig azt sem tudod hogy hány évesek vagyunk ne te döntsd el hogy mi történik velünk
te kis szarfaszú


8DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Arcoskodjunk ^^ jáccuk el h 2x évesek vagyunk és a csajunk terhes, mert az kurvamenő és ettől nő az e-penis



Én 31 éves vagyok és 2 gyerekem van
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
May 24 2009 01:58pm
Quote (BiceBoca @ Sun, 24 May 2009, 20:48)
te meg add csak alá a lovat, idiota baromarcu
ez is en voltam (lacketto)

sry h nem editeltem, asszonynak kell a post :P


multi!
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 24 2009 01:58pm
Quote (szabika @ Sun, 24 May 2009, 21:58)
multi!


nem multi csak a barátnőjének is van 1 accja ~~
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2009 01:59pm
Ja várjál, még meg kell kérnem valakit, hogy regeljen, és jácca el a csajomat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2009 02:00pm
Quote (xGurke @ Sun, 24 May 2009, 21:59)
Ja várjál, még meg kell kérnem valakit, hogy regeljen, és jácca el a csajomat


lehetek a csalyod ?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 24 2009 02:01pm
Quote (Klontar @ Sun, 24 May 2009, 10:02)
Hogy tudsz mamád hasából jspzni? :mellow:


jajjdelow.
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 24 2009 02:01pm
Quote (josheide @ Sun, 24 May 2009, 22:00)
lehetek a csalyod ?


:o ezt megjegyeztem :angry:
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 24 2009 02:02pm
latom a kultura kibaszta a biztositekot es valaki meg a trollokat is eteti

mar csak az a kerdes hol van BENI?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678958Next
Add Reply New Topic New Poll