d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Gitáros Topic
Prev156789117Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 4 2009 10:05am
Quote (Klontar @ Wed, Feb 4 2009, 04:04pm)
Egyébként mit szoktatok játszani gitáron? klasszikus darabok, metal, rock, basszgitárosok gondolom kísérnek, ritmus... ?


én most akartam megkérdezni, mert vmi rockos/metalos vonalon szeretnék elindulni, de eddig a "MM-.Sweet Dreams"-nél tovább nem jutottam
hogyan tovább?

Quote (magyarok3 @ Wed, Feb 4 2009, 04:05pm)
nem nagyon nem!


most fejezd be

This post was edited by xGurke on Feb 4 2009 10:07am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 4 2009 10:06am
Quote (Aston @ Wed, 4 Feb 2009, 16:05)
Tudnám mi bajod van..
válaszoltam a kérdésre. Gitározol? Igen
Postolni képet nem tudok róla, mert nem vett gitár, hanem egyedi készítésü darab és ilyenem csak nekem van. fényképezgetni meg nem fogok.
Mióta? erre nemigen tudok válaszolni, mert egyáltalán nem művelem aktívan.

Maradhatok?


Azért a fényképet összeerőltethetnéd, ha már egyedi.... -.-
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 4 2009 10:06am
Quote (Aston @ Wed, Feb 4 2009, 05:05pm)
Tudnám mi bajod van..
válaszoltam a kérdésre. Gitározol? Igen
Postolni képet nem tudok róla, mert nem vett gitár, hanem egyedi készítésü darab és ilyenem csak nekem van. fényképezgetni meg nem fogok.
Mióta? erre nemigen tudok válaszolni, mert egyáltalán nem művelem aktívan.

Maradhatok?


Maradj! ^^

Quote (CsokottReturned @ Wed, Feb 4 2009, 05:03pm)


rofl.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Feb 4 2009 10:06am
Quote (xGurke @ Wed, Feb 4 2009, 05:05pm)
én most akartam megkérdezni, mert vmi rockos/metalos vonalon szeretnék elindulni, de eddig a "MM-.Sweet Dreams"-nél tovább nem jutottam
hogyan tovább?


Jimmy hendrix - hey joe
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Feb 4 2009 10:07am
Quote (xGurke @ Wed, 4 Feb 2009, 17:05)
én most akartam megkérdezni, mert vmi rockos/metalos vonalon szeretnék elindulni, de eddig a "MM-.Sweet Dreams"-nél tovább nem jutottam
hogyan tovább?


egyszeru szamokkal kezdj
pl avril - nobodys home, nagyon jo kezdesnek, enis ezt tanultam meg legeloszor
vagy smoke on the water ^^ bar az inkabb bassznak jo kezdeni
Member
Posts: 4,005
Joined: Jun 11 2008
Gold: 2.00
Feb 4 2009 10:07am
Quote (xGurke @ Wed, Feb 4 2009, 04:05pm)
most fejezd be


a-a
Member
Posts: 913
Joined: Oct 24 2008
Gold: 0.01
Feb 4 2009 10:07am
Quote (Vharimatras @ Wed, Feb 4 2009, 04:06pm)
Jimmy hendrix - hey joe


Persze Hendrixet kezdésnek^^ Jó hogy nem Satrianit javasolod neki 1 hónap után biggrin.gif
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 4 2009 10:08am
Ilyen msn avát találtam:


mobilos oldschool fotó amikor még céjp hajam volt sad.gif
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 4 2009 10:08am
Quote (Vharimatras @ Wed, Feb 4 2009, 04:06pm)
Jimmy hendrix - hey joe


mondom még1x, nem basser
Member
Posts: 913
Joined: Oct 24 2008
Gold: 0.01
Feb 4 2009 10:08am
Quote (xGurke @ Wed, Feb 4 2009, 04:08pm)
mondom még1x, nem basser


Jimi Hendrix gitáros volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev156789117Next
Add Reply New Topic New Poll