Quote (Klontar @ Wed, Feb 4 2009, 04:04pm)
Egyébként mit szoktatok játszani gitáron? klasszikus darabok, metal, rock, basszgitárosok gondolom kísérnek, ritmus... ?
én most akartam megkérdezni, mert vmi rockos/metalos vonalon szeretnék elindulni, de eddig a "MM-.Sweet Dreams"-nél tovább nem jutottam
hogyan tovább?
Quote (magyarok3 @ Wed, Feb 4 2009, 04:05pm)
nem nagyon nem!
most fejezd be
This post was edited by xGurke on Feb 4 2009 10:07am