
na hát vesztettem, de az ellenséges hősök nem jelentettek gondot
a végén 500+ dmg az durva volt
viszont a sok creep-el nem tudok mit kezdeni
vagy olyan hősöm van amivel simán kinyírom a 3 másikat, de a végén felgyűlnek a creepek
vagy olyan hősöm van amivel jól írtom a creepeket de a hősök meg szétszednek
nincs olyan hős ami mindkettőt tudja ?