d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1567891046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Jan 17 2009 10:31am


na hát vesztettem, de az ellenséges hősök nem jelentettek gondot

a végén 500+ dmg az durva volt

viszont a sok creep-el nem tudok mit kezdeni

vagy olyan hősöm van amivel simán kinyírom a 3 másikat, de a végén felgyűlnek a creepek

vagy olyan hősöm van amivel jól írtom a creepeket de a hősök meg szétszednek

nincs olyan hős ami mindkettőt tudja ?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 17 2009 10:35am
Quote (cor-angar @ Sat, Jan 17 2009, 05:31pm)
http://img104.imageshack.us/img104/140/wc3scrnshot011709172334jk7.jpg

na hát vesztettem, de az ellenséges hősök nem jelentettek gondot

a végén 500+ dmg az durva volt

viszont a sok creep-el nem tudok mit kezdeni

vagy olyan hősöm van amivel simán kinyírom a 3 másikat, de a végén felgyűlnek a creepek

vagy olyan hősöm van amivel jól írtom a creepeket de a hősök meg szétszednek

nincs olyan hős ami mindkettőt tudja ?



mindegyik hős fogja a creepeket biggrin.gif
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 17 2009 10:36am
kanin most dota valaki?
unatkozom
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jan 17 2009 10:48am
Quote (Saenchai @ Sat, 17 Jan 2009, 18:36)
kanin most dota valaki?
unatkozom

mehet felolem kanin
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 17 2009 10:49am
Quote (Sup3RN0Va @ Sat, Jan 17 2009, 05:48pm)
mehet felolem kanin


még valaki esetleg?
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jan 17 2009 10:51am
benne vok
accod kanin?
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jan 17 2009 10:53am
Quote (cor-angar @ Sat, Jan 17 2009, 05:31pm)
http://img104.imageshack.us/img104/140/wc3scrnshot011709172334jk7.jpg

na hát vesztettem, de az ellenséges hősök nem jelentettek gondot

a végén 500+ dmg az durva volt

viszont a sok creep-el nem tudok mit kezdeni

vagy olyan hősöm van amivel simán kinyírom a 3 másikat, de a végén felgyűlnek a creepek

vagy olyan hősöm van amivel jól írtom a creepeket de a hősök meg szétszednek

nincs olyan hős ami mindkettőt tudja ?

ez ugy nez ki mint a w3
unsure.gif
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 17 2009 10:54am
Quote (InfamousMythos @ Sat, Jan 17 2009, 05:51pm)
benne vok
accod kanin?


na fasza

egy 2v2 Supernova?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 17 2009 10:54am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sat, 17 Jan 2009, 17:53)
ez ugy nez ki mint a w3
unsure.gif


thumbsup.gif
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Jan 17 2009 10:55am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sat, 17 Jan 2009, 17:53)
ez ugy nez ki mint a w3
unsure.gif


biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev1567891046Next
Add Reply New Topic New Poll