☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Megtalaltam
Prev
1
5
6
7
8
9
10
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1407
Replies: 90
Track Topic
megyad
Member
Posts: 10,719
Joined: Jan 21 2008
Gold
:
570.01
#61
Mar 25 2009 05:36am
Quote (kopek66 @ Wed, Mar 25 2009, 11:28am)
min 2szer mert 3 perc alatt még gosu bo is lejár !
erre reagelnak egy keppel de nincs kedvem elkesziteni
TassassinHc
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold
:
3.03
#62
Mar 25 2009 05:45am
Quote (megyad @ Wed, 25 Mar 2009, 12:36)
erre reagelnak egy keppel de nincs kedvem elkesziteni
tedd megh... kivancsiak vagyunk
tényleg
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,149.81
#63
Mar 25 2009 05:45am
Quote (kopek66 @ Wed, 25 Mar 2009, 13:28)
min 2szer mert 3 perc alatt még gosu bo is lejár !
tovabb is birja az joval.
megyad
Member
Posts: 10,719
Joined: Jan 21 2008
Gold
:
570.01
#64
Mar 25 2009 05:58am
Quote (vtibor @ Wed, Mar 25 2009, 11:45am)
tovabb is birja az joval.
kopek66
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold
:
1,111.11
#65
Mar 25 2009 05:58am
Quote (vtibor @ Wed, Mar 25 2009, 01:45pm)
tovabb is birja az joval.
de azért mégegyre jó volt :DDD
megyad
Member
Posts: 10,719
Joined: Jan 21 2008
Gold
:
570.01
#66
Mar 25 2009 06:01am
Quote (kopek66 @ Wed, Mar 25 2009, 11:58am)
de azért mégegyre jó volt :DDD
ott a bizonyitek
kopek66
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold
:
1,111.11
#67
Mar 25 2009 06:07am
Quote (megyad @ Wed, Mar 25 2009, 02:01pm)
ott a bizonyitek
ty, régen volt már barbárom, tévedtem ^^
megyad
Member
Posts: 10,719
Joined: Jan 21 2008
Gold
:
570.01
#68
Mar 25 2009 06:07am
Quote (kopek66 @ Wed, Mar 25 2009, 12:07pm)
ty, régen volt már barbárom, tévedtem ^^
semmi gond
TassassinHc
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold
:
3.03
#69
Mar 25 2009 06:12am
Quote (megyad @ Wed, 25 Mar 2009, 13:07)
semmi gond
és a27-es még nem is olyan magas....
megyad
Member
Posts: 10,719
Joined: Jan 21 2008
Gold
:
570.01
#70
Mar 25 2009 06:15am
Quote (TassassinHc @ Wed, Mar 25 2009, 12:12pm)
és a27-es még nem is olyan magas....
ez klasszik . ott már eléggé jó
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
5
6
7
8
9
10
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact