d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Urán Mint Nyomelem X) > Kuruc
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,142
Joined: Jul 8 2005
Gold: 0.00
Jun 16 2008 07:21am
Quote (Vharimatras @ Sun, Jun 15 2008, 07:53pm)
és még te vagy kiakadva? biggrin.gif


kiszart vegbel =/= mocskolodas

Quote (Szerintem @ Sun, Jun 15 2008, 08:08pm)
anyámnak mániája hogy adalékanyagokkal csökkentik a magyarok nemzőképességét dry.gif



Mindent ertek huh.gif
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 16 2008 07:34am
Quote (Szerintem @ Sun, Jun 15 2008, 08:08pm)
anyámnak mániája hogy adalékanyagokkal csökkentik a magyarok nemzőképességét dry.gif


Egy csomó minden miatt csökken a nemzőképesség. A magas hormontartalmú fogamzásgátlók is bekerülnek az ivóvízbe amit a terhes mamák megisznak és csökken a születendő ifjúk spermaszáma. Legalábbis ilyesmit is hallottam.
Member
Posts: 5,142
Joined: Jul 8 2005
Gold: 0.00
Jun 16 2008 07:43am
Quote (beni @ Mon, Jun 16 2008, 02:34pm)
Egy csomó minden miatt csökken a nemzőképesség. A magas hormontartalmú fogamzásgátlók is bekerülnek az ivóvízbe amit a terhes mamák megisznak és csökken a születendő ifjúk spermaszáma. Legalábbis ilyesmit is hallottam.


Szinten hallottam, de hat mar arrol is, hogy a tengeri emlos ondojabol csinalnak valami kozmetikumot...
Hi, world
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 16 2008 07:58am
Quote (ChrystopherNike @ Mon, Jun 16 2008, 02:43pm)
Szinten hallottam, de hat mar arrol is, hogy a tengeri emlos ondojabol csinalnak valami kozmetikumot...
Hi, world


És a Kopi Luwak kávé? Cibetmacskák által megevett, majd kikakilt kávébabot darálják le és főzik meg.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 16 2008 08:19am
hát én nem tudom, de én is ezeket a Lenkei-féle vitaminokat szedem 1 éve kb, és eddig semmi bajom nem volt tőlük ^^


/e: most így elolvasva, jó nagy baromság :DDDDD

This post was edited by Nerz8 on Jun 16 2008 08:21am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 16 2008 08:24am
Quote (Nerz8 @ Mon, Jun 16 2008, 03:19pm)
hát én nem tudom, de én is ezeket a Lenkei-féle vitaminokat szedem 1 éve kb, és eddig semmi bajom nem volt tőlük ^^


/e: most így elolvasva, jó nagy baromság :DDDDD


http://www.hirtv.hu/belfold?article_id=219646&highlight_text=lenkei

Dr. Lenkei meg egy pöcs mad.gif
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 16 2008 08:30am
Quote (beni @ Mon, 16 Jun 2008, 15:24)


Lenkei Gábor hazánk egyik legismertebb szcientológusa. A vitamindokinak becézett Lenkei a gyógyszeripart leleplező könyvével vált ismertté, amelyben azt állította, hogy a betegségek többsége megelőzhető lenne vitaminokkal, de a gyógyszerlobbi érdeke az, hogy ezt ne tudják meg az emberek és inkább gyógyszereket szedjenek

itt a pont.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 16 2008 08:33am
Quote (Nerz8 @ Mon, Jun 16 2008, 03:30pm)
Lenkei Gábor hazánk egyik legismertebb szcientológusa. A vitamindokinak becézett Lenkei a gyógyszeripart leleplező könyvével vált ismertté, amelyben azt állította, hogy a betegségek többsége megelőzhető lenne vitaminokkal, de a gyógyszerlobbi érdeke az, hogy ezt ne tudják meg az emberek és inkább gyógyszereket szedjenek

itt a pont.


Dr. Lenkei halálra szedi magát mert azt állítja, hogy az orvosok kóklerek és a betegeken akarják megszedni magukat és a gyógyszerek helyett az ő vitaminjait kell venni/szedni.

Itt a pont.

This post was edited by beni on Jun 16 2008 08:34am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 16 2008 08:51am
Quote (beni @ Mon, 16 Jun 2008, 15:33)
Dr. Lenkei halálra szedi magát mert azt állítja, hogy az orvosok kóklerek és a betegeken akarják megszedni magukat és a gyógyszerek helyett az ő vitaminjait kell venni/szedni.

Itt a pont.


jó, az hogy az orvosok kóklerek, kicsit túlzás. de lényegében erről van szó, meg szerintem logikus is, hogy az orvosoknak pont az a célja, hogy minél több pénzt szerezzenek a betegekből. és a gyógyszeripar meg az orvosok pont emiatt támadják ott ahol tudják...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 16 2008 09:02am
Quote (Nerz8 @ Mon, Jun 16 2008, 03:51pm)
jó, az hogy az orvosok kóklerek, kicsit túlzás. de lényegében erről van szó, meg szerintem logikus is, hogy az orvosoknak pont az a célja, hogy minél több pénzt szerezzenek a betegekből. és a gyógyszeripar meg az orvosok pont emiatt támadják ott ahol tudják...


Szerintem a világegyetemből árad az energia, hisz ez formálja a bolygókat, ez tartja össze a galaxist, megfelelő pályán a Földet és minden élő létenergiája is innen származik. Ha nem vagyunk képesek ezt az energiát befogadni, akkor szervezetünk legyengül és betegségek célpontjává válunk. Próbáljunk meg elzárkózni a pincébe a napfénytől, máris érezni fogjuk a letargikus állapotot ami az éltető univerzum energiaáramlásának hiányából fakad. A gyógyszeripar célja, hogy mindenki agyatlanul tömje magát a készítményeikkel, viszont én teljesen önzetlenül megtanítom önt, hogy kell ezt az éltető energiát magába fogadnia ami 100% természetes!

Egy kezelés 30.000 forint, nem jár semmilyen káros mellékhatásokkal. Öt kezelés és garantáltan jól fogja magát érezni!


Én azon szoktam egyébként nevetni, hogy az emberek az orvosra sajnálják a pénzt, viszont az összes ilyennek bedőlnek. Elmennek és ionizált vízben áztatják a lábukat két fémpálcát fogdosva, 5k/alkalmanként mert az természetes, logikus és jó. Vagy szalmafűrdőt vesznek mert az természetes.

Az orvosnak miért célja, hogy gyógyszert írjon fel a betegnek? Mert az ö zsebébe vándorol a pénz? Köze sincs hozzá. Felírja a gyógyszer ha látja, hogy szükséges és kész. Az én családom hemzseg az orvosoktól és még olyat egyik sem mondott soha, hogy a gyógyszer jó dolog. Mindig szidnak ha megfázom, mert az antibiotikum káros, viszont legalább nem halsz bele a betegségbe. Nyilvánvaló hogy jobb megelőzni a betegséget, de sok sikert legyőzni a tüdőgyulladást tőladagolt A vitaminnal, ami mérgező is lehet ha felhalmozódik a szervezetedben (több mint 2x annyi van a lenkei pirulában mint a RDA)
A gyógyszercég tényleg segíti az orvostársadalmat azzal, hogy továbbképzésekre elviszi őket, amit maguktól nem tudnának megfizietni mert mondjuk a kongresszus díja 400k. Ez viszont tényleg hasznos az orvosoknak és a betegnek is.




Go Back To Magyar Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll