d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postoljam V Ne ? Repost #2 > Mivel 1 Hanguan Igenel Szavaztattok ,
Prev15678913Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
May 30 2008 05:19am
Quote (beni @ Fri, May 30 2008, 01:18pm)
Akkor cserélj borotvapengét, mert szerintem egy normális borotválkozás után nem marad borostás az arcod.


anyu labszorzeteltavolito eldobhato borotvaja, amit a kukabol csempeszett ki nem adja be
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 05:22am
Quote (exair @ Fri, May 30 2008, 11:19am)
anyu labszorzeteltavolito eldobhato borotvaja, amit a kukabol csempeszett ki nem adja be


kerlek ne indulj ki magadbol köszi , hat nemtom beni gillette Fusionom van .. elég jo de a börödon akoris meglatszik
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 30 2008 05:25am
Quote (beni @ Fri, May 30 2008, 11:18am)
Akkor cserélj borotvapengét, mert szerintem egy normális borotválkozás után nem marad borostás az arcod.


amúgy én direkt úgy borotvákozok hogy egy kis borosta maradjon nem szeretem ha totál csupasz vagyok tongue.gif

btw nekem olyan rossz az arcomon a bőr hogy nagyon könnyen kipattogok

a bnőm szokott is cseszegetni hogy borotválkozzak már meg normálisan biggrin.gif mondom engem nem zavar nem magamat puszilgatom smile.gif
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 05:28am
Quote (Inakwo @ Fri, May 30 2008, 11:25am)
amúgy én direkt úgy borotvákozok hogy egy kis borosta maradjon nem szeretem ha totál csupasz vagyok tongue.gif

btw nekem olyan rossz az arcomon a bőr hogy nagyon könnyen kipattogok

a bnőm szokott is cseszegetni hogy borotválkozzak már meg normálisan biggrin.gif mondom engem nem zavar nem magamat puszilgatom smile.gif


:DDDDDDDDD XDDDDDDDD ez igen , gg ^^
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 30 2008 05:30am
Quote (beni @ Fri, 30 May 2008, 11:59)
Én is önkéntelenül nevettem kicsit, de nem magán a képen, hanem az egész helyzeten.


na ugye!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2008 05:33am
Quote (Inakwo @ Fri, May 30 2008, 12:25pm)
amúgy én direkt úgy borotvákozok hogy egy kis borosta maradjon nem szeretem ha totál csupasz vagyok tongue.gif

btw nekem olyan rossz az arcomon a bőr hogy nagyon könnyen kipattogok

a bnőm szokott is cseszegetni hogy borotválkozzak már meg normálisan biggrin.gif  mondom engem nem zavar nem magamat puszilgatom smile.gif


Naugye. A borosta jó oldalára kell születni és akkor nem szúr.

Én is jobban szeretem a kis borostát de ezt rendszerint úgy szoktam elérni hogy x napig nem borotválkozom. Egyébként ha érzékeny a bőröd akkor próbálj ki egy elektromos borotvát. Nem annyira jó mint a penge, de nem irritálja annyira a bőrt és neked még direkt jó, hogy nem annyira alapos.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 30 2008 05:39am
Népünk barátja

Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 30 2008 05:40am
gyönyörű vagy
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 05:53am
Quote (painkiller8 @ Fri, May 30 2008, 11:40am)
gyönyörű vagy


te is ^^
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 30 2008 05:54am
Quote (Army_HuN @ Fri, May 30 2008, 11:53am)
te is ^^


nem kérdeztem, és nem is vagyok kiváncsi a véleményedre smile.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678913Next
Add Reply New Topic New Poll