Quote (Inakwo @ Fri, May 30 2008, 12:25pm)
amúgy én direkt úgy borotvákozok hogy egy kis borosta maradjon nem szeretem ha totál csupasz vagyok

btw nekem olyan rossz az arcomon a bőr hogy nagyon könnyen kipattogok
a bnőm szokott is cseszegetni hogy borotválkozzak már meg normálisan

mondom engem nem zavar nem magamat puszilgatom

Naugye. A borosta jó oldalára kell születni és akkor nem szúr.
Én is jobban szeretem a kis borostát de ezt rendszerint úgy szoktam elérni hogy x napig nem borotválkozom. Egyébként ha érzékeny a bőröd akkor próbálj ki egy elektromos borotvát. Nem annyira jó mint a penge, de nem irritálja annyira a bőrt és neked még direkt jó, hogy nem annyira alapos.