Quote (AngryBug @ 27 Oct 2014 14:46)
Tegnap este olyan dolog történt, ami nem szabad, hogy jellemző legyen a jövőben, ez a vandalizmus és erőszak nem lehet semmilyen vitának az elrendezési módja.
Hat azert nem bantam volna ha a Fidesz szekhazat kepviselokkel egyutt felgyujtottak volna az anyjukba.
Csak azt is mi fizetnenk meg.
