d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15985996006016024114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 24 2011 04:13pm
Quote (ecneB @ 25 Dec 2011 00:12)
Tomi, kicsit belenézhetek d3-ba? :)


Elvileg most nincs fenn senki, menj nyugodtan!
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 24 2011 04:14pm
Quote (josheide @ 25 Dec 2011 00:13)
Elvileg most nincs fenn senki, menj nyugodtan!


köszönöm!
afk
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 24 2011 04:17pm
Quote (josheide @ Dec 25 2011 12:13am)
Elvileg most nincs fenn senki, menj nyugodtan!


kaptál keyt?
vagy vettél egyet?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 24 2011 04:18pm
Quote (Saenchai @ 24 Dec 2011 23:17)
kaptál keyt?
vagy vettél egyet?


berelt
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 24 2011 04:19pm
Quote (josheide @ 25 Dec 2011 00:13)
Elvileg most nincs fenn senki, menj nyugodtan!


meddig lehet használni a keyt?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 24 2011 04:22pm
Quote (GoreKnight9 @ Dec 25 2011 12:18am)
berelt


akkor csak félig utálom :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 24 2011 04:25pm
Quote (TouchCow @ 25 Dec 2011 00:19)
meddig lehet használni a keyt?


Holnap éjfélig van kb nálam.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 24 2011 05:02pm
Quote (josheide @ 24 Dec 2011 23:11)
Én is imádtam az amazont de valahogy a DH nem tetszett. A WD sokkal jobb mint hittem, de valoszinüleg maradok a wizznél.


Nekem tetszett a wizz, de a monk stílus jobban bejött. Szerencsére most nem lettek elbaszva a melee karakterek...
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 24 2011 08:44pm


nagyon gizda ez a wd skill :D

amúgy átgondoltam és már tuti monkot fogok kezdeni, pedig nem nagyon szeretem a melee karikat.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 25 2011 08:10am
Quote (TouchCow @ 24 Dec 2011 15:58)
http://2.imgland.net/lECD9.png

hát ez a játék valami SZÁJBABASZOTT JÓ :bouncy:

a barb nem tetszik, sztem az öl a leglassabban, kicsit unalmas is
a wd nagyon bejövős, kikúrt jól néznek ki a spelljei :D
sorc fosimba, undorító, NERF PLZ
dh gizda, nagyon tetszik, azzal fogom tolni.


a játék hangulatával sztem nincs gond, simán méltó a játék a diablo címhez.
kösz a lehetőséget még1x joshibarat és bence


Ha valaki gondolja én is megköszönném a lehetőséget, hogy kipróbáljam :D Nem tudom mihez van kötve, Battle.NET acchoz?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15985996006016024114Next
Closed New Topic New Poll