d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15975985996006011468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 26 2014 02:08pm
Most ennek a netadónak lesz valamilyen felső limitje?

Mondjuk fix összeg a maximum, 4000 Ft vagy hasonló, hiába eszek 4000GB-t
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 26 2014 02:08pm
Quote (Makkertest @ 26 Oct 2014 22:08)
Most ennek a netadónak lesz valamilyen felső limitje?

Mondjuk fix összeg a maximum, 4000 Ft vagy hasonló, hiába eszek 4000GB-t


700 FT a legutolsó
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 26 2014 02:11pm
Quote (RRC @ Oct 26 2014 08:08pm)
700 FT a legutolsó


Pont, amennyit a rezsicsökkentés adott, kösz Orbit
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 26 2014 02:19pm
Fidesz FB oldalarol:

Az erőszak elfogadhatatlan

A Fidesz-Magyar Polgári Szövetség barátsággal és türelemmel hallgatja meg azokat, akiknek bármilyen kérdésben ellenvéleményük van. Nyitottak vagyunk az érvekre, készen állunk arra, hogy a távközlési adókról szóló törvényjavaslathoz módosító indítványt nyújtsunk be. Javasoljuk egy adófizetési felső korlát bevezetését, ami az adó mértékét 700 forintban maximalizálja, valamint azt, hogy az adatforgalomra kiterjesztett adót a távközlési szolgáltató cégek fizessék, ne az előfizetők, ne a magánszemélyek.

Az erőszak viszont teljes mértékben elfogadhatatlan.
Döbbenettel tapasztaltuk, hogy az esti demonstráció vandalizmusba torkollott. Az erőszak semmire nem lehet megoldás, nem vandalizmusra, hanem békés párbeszédre van szükség.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 26 2014 02:19pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (AngryBug @ Oct 26 2014 09:19pm)
Fidesz FB oldalarol:

Az erőszak elfogadhatatlan

A Fidesz-Magyar Polgári Szövetség barátsággal és türelemmel hallgatja meg azokat, akiknek bármilyen kérdésben ellenvéleményük van. Nyitottak vagyunk az érvekre, készen állunk arra, hogy a távközlési adókról szóló törvényjavaslathoz módosító indítványt nyújtsunk be. Javasoljuk egy adófizetési felső korlát bevezetését, ami az adó mértékét 700 forintban maximalizálja, valamint azt, hogy az adatforgalomra kiterjesztett adót a távközlési szolgáltató cégek fizessék, ne az előfizetők, ne a magánszemélyek.

Az erőszak viszont teljes mértékben elfogadhatatlan.
Döbbenettel tapasztaltuk, hogy az esti demonstráció vandalizmusba torkollott. Az erőszak semmire nem lehet megoldás, nem vandalizmusra, hanem békés párbeszédre van szükség.


A rohadt büdös kurva anyjukat
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 26 2014 02:22pm
Quote (AngryBug @ 26 Oct 2014 22:19)
Fidesz FB oldalarol:

Az erőszak elfogadhatatlan

A Fidesz-Magyar Polgári Szövetség barátsággal és türelemmel hallgatja meg azokat, akiknek bármilyen kérdésben ellenvéleményük van. Nyitottak vagyunk az érvekre, készen állunk arra, hogy a távközlési adókról szóló törvényjavaslathoz módosító indítványt nyújtsunk be. Javasoljuk egy adófizetési felső korlát bevezetését, ami az adó mértékét 700 forintban maximalizálja, valamint azt, hogy az adatforgalomra kiterjesztett adót a távközlési szolgáltató cégek fizessék, ne az előfizetők, ne a magánszemélyek.

Az erőszak viszont teljes mértékben elfogadhatatlan.
Döbbenettel tapasztaltuk, hogy az esti demonstráció vandalizmusba torkollott. Az erőszak semmire nem lehet megoldás, nem vandalizmusra, hanem békés párbeszédre van szükség.


>2/3
>békés párbeszéd
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 26 2014 02:25pm
jobbik fb oldala :DDD

"OSZD MEG! Határozottan elutasítjuk az internetadó bevezetését, amely komoly terhet róna az internetezőkre és versenyhátrányt okozna az országnak.
Helyette a reklámadóból befolyó bevételekből alapszintű ingyenes internetet biztosítanánk!"

Gyurcsány oldalát is megnéztem poénból, elég durván uszítja az embereket

This post was edited by AngryBug on Oct 26 2014 02:25pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 26 2014 02:31pm
Quote (AngryBug @ 26 Oct 2014 22:25)
jobbik fb oldala :DDD

"OSZD MEG! Határozottan elutasítjuk az internetadó bevezetését, amely komoly terhet róna az internetezőkre és versenyhátrányt okozna az országnak.
Helyette a reklámadóból befolyó bevételekből alapszintű ingyenes internetet biztosítanánk!"

Gyurcsány oldalát is megnéztem poénból, elég durván uszítja az embereket


A 2006-os és azt követő események is mindig gy kezdődtek, hogy viktor nyíltan uszította az embereket a tömegrendezvényeken.
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Oct 26 2014 02:50pm
Quote (AngryBug @ Oct 26 2014 09:19pm)
Fidesz FB oldalarol:

Az erőszak elfogadhatatlan

A Fidesz-Magyar Polgári Szövetség barátsággal és türelemmel hallgatja meg azokat, akiknek bármilyen kérdésben ellenvéleményük van. Nyitottak vagyunk az érvekre, készen állunk arra, hogy a távközlési adókról szóló törvényjavaslathoz módosító indítványt nyújtsunk be. Javasoljuk egy adófizetési felső korlát bevezetését, ami az adó mértékét 700 forintban maximalizálja, valamint azt, hogy az adatforgalomra kiterjesztett adót a távközlési szolgáltató cégek fizessék, ne az előfizetők, ne a magánszemélyek.

Az erőszak viszont teljes mértékben elfogadhatatlan.
Döbbenettel tapasztaltuk, hogy az esti demonstráció vandalizmusba torkollott. Az erőszak semmire nem lehet megoldás, nem vandalizmusra, hanem békés párbeszédre van szükség.


Röhögök a fideszen
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 26 2014 03:00pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15975985996006011468Next
Add Reply New Topic New Poll