d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15975985996006014114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 24 2011 09:43am
grrr már nem birok magammal :S
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 24 2011 09:44am
Quote (sub0 @ Dec 24 2011 04:43pm)
grrr már nem birok magammal :S


ez nem a képek szép nőkről topik
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 24 2011 09:48am
Quote (Vismajor @ Dec 24 2011 03:44pm)
ez nem a képek szép nőkről topik



a diabló izgatóbb!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 24 2011 12:24pm
Quote (TouchCow @ 24 Dec 2011 15:58)
http://2.imgland.net/lECD9.png

hát ez a játék valami SZÁJBABASZOTT JÓ :bouncy:

a barb nem tetszik, sztem az öl a leglassabban, kicsit unalmas is
a wd nagyon bejövős, kikúrt jól néznek ki a spelljei :D
sorc fosimba, undorító, NERF PLZ
dh gizda, nagyon tetszik, azzal fogom tolni.


a játék hangulatával sztem nincs gond, simán méltó a játék a diablo címhez.
kösz a lehetőséget még1x joshibarat és bence


monkot próbáld ki. nekem az tetszett legjobban.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 24 2011 12:26pm
Quote (CyberPunk666 @ 24 Dec 2011 20:24)
monkot próbáld ki. nekem az tetszett legjobban.


tényleg baszki, azt ki se próbáltam :S
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 24 2011 12:55pm
Quote (TouchCow @ 24 Dec 2011 20:26)
tényleg baszki, azt ki se próbáltam :S


na kipróbáltam a monkot is, brutális dps/tank/heal :D
ez a kaszt biztos, hogy iszonyat jó lesz mind pvpben, mind pveben, nagyon komoly, hogy folyamat területre sebez, healeli magát és brutális dodge ratingje van.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 24 2011 03:32pm
Quote (TouchCow @ 24 Dec 2011 20:55)
na kipróbáltam a monkot is, brutális dps/tank/heal :D
ez a kaszt biztos, hogy iszonyat jó lesz mind pvpben, mind pveben, nagyon komoly, hogy folyamat területre sebez, healeli magát és brutális dodge ratingje van.


Neked hogy tetszhet a dh? Nagyon unalmas volt vele, a skilljei se tetszettek...
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 24 2011 04:07pm
Quote (josheide @ 24 Dec 2011 23:32)
Neked hogy tetszhet a dh? Nagyon unalmas volt vele, a skilljei se tetszettek...


d2-ben is az ama volt a kedvenc :D

szeretem a ranged karikat és nekem nem volt bajom a skilljeivel
meg valszeg ha kijön az rendes verzió, akkor nem a lvl 9-12-es skilleket fogjuk használni.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 24 2011 04:11pm
Quote (TouchCow @ 25 Dec 2011 00:07)
d2-ben is az ama volt a kedvenc :D

szeretem a ranged karikat és nekem nem volt bajom a skilljeivel
meg valszeg ha kijön az rendes verzió, akkor nem a lvl 9-12-es skilleket fogjuk használni.


Én is imádtam az amazont de valahogy a DH nem tetszett. A WD sokkal jobb mint hittem, de valoszinüleg maradok a wizznél.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 24 2011 04:12pm
Tomi, kicsit belenézhetek d3-ba? :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev15975985996006014114Next
Closed New Topic New Poll