http://2.imgland.net/lECD9.png
hát ez a játék valami SZÁJBABASZOTT JÓ
a barb nem tetszik, sztem az öl a leglassabban, kicsit unalmas is
a wd nagyon bejövős, kikúrt jól néznek ki a spelljei

sorc fosimba, undorító, NERF PLZ
dh gizda, nagyon tetszik, azzal fogom tolni.
a játék hangulatával sztem nincs gond, simán méltó a játék a diablo címhez.
kösz a lehetőséget még1x joshibarat és bence
monkot próbáld ki. nekem az tetszett legjobban.