d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15965975985996001468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 25 2014 06:08am
Quote (RRC @ Oct 25 2014 11:53am)
szerintem olyan értelemben használja amilyenben akarja tesa

fixd

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 25 2014 07:47am
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Oct 25 2014 04:26pm
Szebb jövőt!
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 26 2014 05:29am
nvm, közben elolvastam a címnél tovább is.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 26 2014 05:30am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 26 2014 05:42am
Quote (Genthor @ Oct 26 2014 11:27am)


így már lesz kedvük a rendőröknek a tömegbe lőni ha kell
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 26 2014 11:47am
én amúgy remélem bevezetik az internetadót és még durvittanak is rajta
meg vezessenek még be ilyeneket

legyen minél könnyebb lemondani az életről
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 26 2014 01:19pm
Remélem olyan balhé lesz, mint 2006 és utána. Ha igen, akkor én is ki fogok járni.
Ha megeszik az első engedményt, akkor leszarom őket.

Végre ruszkik haza, meg ilyenek mennek. Úgy tűnik a tudósításból, hogy a tömeg eu párti.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 26 2014 01:28pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 26 2014 01:45pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 26 2014 08:19pm)
Remélem olyan balhé lesz, mint 2006 és utána. Ha igen, akkor én is ki fogok járni.
Ha megeszik az első engedményt, akkor leszarom őket.

Végre ruszkik haza, meg ilyenek mennek. Úgy tűnik a tudósításból, hogy a tömeg eu párti.


Mar ket eve a pinceben rohadnak az edszes bombak, johetne mar a nagy leszamolas.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15965975985996001468Next
Add Reply New Topic New Poll