Quote (CyberPunk666 @ Oct 26 2014 08:19pm)
Remélem olyan balhé lesz, mint 2006 és utána. Ha igen, akkor én is ki fogok járni.
Ha megeszik az első engedményt, akkor leszarom őket.
Végre ruszkik haza, meg ilyenek mennek. Úgy tűnik a tudósításból, hogy a tömeg eu párti.
Mar ket eve a pinceben rohadnak az edszes bombak, johetne mar a nagy leszamolas.