d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15965975985996004114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 19 2011 04:53am
Quote (CyberPunk666 @ 18 Dec 2011 23:29)
nem tudom mi legyen a nyál elf druidám neve... kb egy órája nézem a karaktergeneráló képernyőt...


baszd meg ezt a wow-ba akartam, jó fáradt lehettem... De legalább most ott kerestem először :D

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 19 2011 04:54am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 19 2011 04:56am
Quote (CyberPunk666 @ 19 Dec 2011 00:29)
nem tudom mi legyen a nyál elf druidám neve... kb egy órája nézem a karaktergeneráló képernyőt...


Icanwashdishes
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 20 2011 10:12am
iso az a kép,amin az összes diablo IIIas boss rajta van es ilyen full sötet az egész :)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 20 2011 10:15am
Quote (sub0 @ 20 Dec 2011 17:12)
iso az a  kép,amin az összes diablo IIIas  boss rajta van es ilyen full sötet az egész :)




This post was edited by CyberPunk666 on Dec 20 2011 10:16am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 20 2011 10:15am
Quote (CyberPunk666 @ 20 Dec 2011 17:15)
http://2.bp.***/-bdn2sHRMf30/TZHXNeRa87I/AAAAAAAAAPk/Np7OrKWtxWQ/s1600/Black+Wallpaper.jpg


érdemes
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 20 2011 10:16am
Quote (sub0 @ Dec 20 2011 06:12pm)
iso az a  kép,amin az összes diablo IIIas  boss rajta van es ilyen full sötet az egész :)


1.3 perc volt megtalálni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 20 2011 10:16am
Quote (Rawen @ 20 Dec 2011 17:15)
érdemes


javítottam már, arról nem tehetek, hogy a jsp botrányosan szar motorral rendelkezik.
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 20 2011 10:17am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 20 2011 04:15pm)
http://2.bp.***/-bdn2sHRMf30/TZHXNeRa87I/AAAAAAAAAPk/Np7OrKWtxWQ/s1600/Black+Wallpaper.jpg


-_-

This post was edited by sub0 on Dec 20 2011 10:17am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 24 2011 08:58am


hát ez a játék valami SZÁJBABASZOTT JÓ :bouncy:

a barb nem tetszik, sztem az öl a leglassabban, kicsit unalmas is
a wd nagyon bejövős, kikúrt jól néznek ki a spelljei :D
sorc fosimba, undorító, NERF PLZ
dh gizda, nagyon tetszik, azzal fogom tolni.


a játék hangulatával sztem nincs gond, simán méltó a játék a diablo címhez.
kösz a lehetőséget még1x joshibarat és bence
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 24 2011 09:20am
dht nem próbáltam, de egyelőre a wd tetszik a legjobban
Go Back To Magyar Topic List
Prev15965975985996004114Next
Closed New Topic New Poll