d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1595596597598599660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 16 2016 01:44am
Quote (Taszilo.^ @ 16 Aug 2016 09:39)
nekem sony z3 compactom van, mert nekem ekkora kellett, januarban vettem, azota annyi problema volt vele, hogy uj android jott ra, es nekem a regi jobban tetszett (igazabol nem baj, mert vissza tudnam allitani)
ezen kivul semmi baja, akksi birja napokig, szep kepet csinal (:^)), esoallo, porallo, nem fagyott meg le soha
szoval tudom ajanlani, ha sonyt szeretnel


kicsit regi, amugy mar neztem
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 16 2016 10:09am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 16 Aug 2016 09:29)
nekem jol mukodik a sony.
nincsenek extra elvarasaim.
ha leejtem mondjuk 20cm magasrol, ne torjon ripityara.
sony eleg durva dolgokat kibirt pl.
piaci reszesedes nem erdekel, ott iphone vezet, megis draga mint a picsa, es fele annyiert jobb androidot kapsz.
ilyen cuccok erdekelnek, hogy mondjuk 10perc telefonalas utan ne egjen ra a kezemre.
legyen normalisan osszerakva
ne meruljon le felnaponta
ne crasheljen minden 2. program, etc
sztem teljesen ertheto, hogy jobban megbizok 1 olyan gyartoban, ami 10eve elterjedt, nem ugy mint az emlitett xiamoi/huawei.
nem mondom hogy szar, de nincsenek olyan hosszutavo tapasztalatok, mint 1 samsung eseteben. lehet dragabb, dehat a nevet is megfizeted. ez van.
asust akkor kilovom


Market share 16 q1 ig 09tol atgondolnam az apples kijelentesem. Huawei majdnem elerte mar az apple-t, netto hulyeseg amit leirtal.


http://www.statista.com/statistics/271496/global-market-share-held-by-smartphone-vendors-since-4th-quarter-2009/

Chrasheles melegedes ripityara torest meg nem tudom komolyan venni, remelem, csak viccbol sorakoztattad fel ezeket az erveket.

This post was edited by ecneB on Aug 16 2016 10:11am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 16 2016 10:11am
Quote (Anarkin @ 16 Aug 2016 09:25)
mondjuk alapbol csak wifirol szoktak menni az update-ek
--
nekem 1gb van a csomagban, de neha kell melle vennem +1.5-ot

svedek/danok mondtak, hogy nekik ilyen 8gb-nal kezdodik...


Nem is ertem ki az aki mobilnetrol updatel. Nekem 2gb van, ezzel mar kenyelmesen tudok mobilrol netezni, de ha tethering kell neha, akkor erzem h gyorsan el tud ez is fogyni.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 16 2016 10:19am
Quote (ecneB @ 16 Aug 2016 18:09)
Market share 16 q1 ig 09tol atgondolnam az apples kijelentesem. Huawei majdnem elerte mar az apple-t, netto hulyeseg amit leirtal.


http://www.statista.com/statistics/271496/global-market-share-held-by-smartphone-vendors-since-4th-quarter-2009/

Chrasheles melegedes ripityara torest meg nem tudom komolyan venni, remelem, csak viccbol sorakoztattad fel ezeket az erveket.


Source information for logged in users only
cba regelni
a lenyeg hogy ha meg mindig iphone van elol, nem mondtam hulyeseget.
a tores meg sztem nem nagy elvaras, van jopar ceg, aki kibaszott szar anyagokat hasznal fel kozepkategorias telefonnal
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 16 2016 10:24am
amugy redmi note 3 prot rendeltem, nem fikazta senki (rajtam kivul)
ha szar lesz, rrc lesz a hibas
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 16 2016 11:07am
én tuti note7 venném meg, csak az némileg nem olcsó
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 16 2016 06:14pm
Quote (ecneB @ Aug 16 2016 04:11pm)
Nem is ertem ki az aki mobilnetrol updatel. Nekem 2gb van, ezzel mar kenyelmesen tudok mobilrol netezni, de ha tethering kell neha, akkor erzem h gyorsan el tud ez is fogyni.



en pl. mobilnetrol updatelek mindent!
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Aug 17 2016 12:14am
Quote (Senee @ 16 Aug 2016 08:46)
ja en is csak azert fogadtam el mert nokia es csak nokiaim voltak eddig, nem is kö más
meg mondjuk ilyen regi nokia c2 volt eddig :XD de azzal se volt bajom vegulis

windows phone
tegnap mar sippogott h elfogyott a net keret szal bementem kerni

de ugy akartam h ne a kartyarol vonja a penzt mert ami azon van nekem eleg 1 evig telefonalgatni
szal mondom fizetek 1500at adjatok 1gb internetet de hogy azt nem lehet mert azt az egyenlegbol vonjak
jo akkor befizettem 3000et egyenlegre meg kertem 1gb internetet most 3 honapig akkor havi 1gb adnak 1500er utana meg havi 1500ft 1gb

de miért nem ugy van h ha elhasznalom az 1gbt akkor vehetek még
mivan ha en 2,5 honap alatt hasznalnek el 1gbt (azt mondja akkor vegyek 500megásat lul .... de mivan ha amugy 1gbt szokok de lesz ugy h nem hasznalok csak 200megát akkor mé fizessek mindig ugyanannyit.........xd)



nincs vmi korlátlan faszomság mint a gépnél normálisan h ne kelljen már megákat meg perceket számolgatni
ezt mondjuk nem kerdeztem töle


upc mobil 19ks csomag
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Aug 24 2016 12:50am
mit adjak el
iphone 5s makulatlan karcmentes
samsung s6 nehany apro karc a kijelzonel

dilemma, disznohus ingyen :(
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 24 2016 12:56am
Quote (vtibor @ 24 Aug 2016 07:50)
mit adjak el
iphone 5s makulatlan karcmentes
samsung s6 nehany apro karc a kijelzonel

dilemma, disznohus ingyen :(


iphone jobban tartja az árát ha jól tudom, szóval a 2. at imo
Go Back To Magyar Topic List
Prev1595596597598599660Next
Add Reply New Topic New Poll