d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15955965975985994114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Dec 17 2011 04:48am
Quote (iFeelAlone @ 9 Dec 2011 12:22)
már wowban is rühelltem a női karaktert de ez még azon is túltesz.


cigánybajszos draenei az jobb
vagy a male nightelf!!
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 17 2011 05:07am
Quote (dihep @ 17 Dec 2011 11:48)
cigánybajszos draenei az jobb
vagy a male nightelf!!


male blődelf az igazi vezérbuzi
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 17 2011 03:19pm
elég sokszor ledobál a rencer
DE AZÉRT KURVA JÓ :DDDDDDDDDDd
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 17 2011 06:11pm
Quote (Genthor @ 18 Dec 2011 01:02)


fél perc különbséggel kb. 130 szám különbség lett köztünk haverral. annyira random nem lehet.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 17 2011 06:13pm
Quote (Aston @ 18 Dec 2011 01:11)
fél perc különbséggel kb. 130 szám különbség lett köztünk haverral. annyira random nem lehet.


Nem hiszem, hogy előttem már 2795-en regeltek Genthor néven.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 17 2011 06:47pm
Quote (Genthor @ 18 Dec 2011 01:13)
Nem hiszem, hogy előttem már 2795-en regeltek Genthor néven.


wat
a a név és a szám szerintem nincs összefüggésben.
választasz magadnak egy nevet(nicket, vagy b.net usernevet, mint régen D2/W3, stb..) és kapsz mellé egy számot, ami.. a sorszámod. gondolom azzal lehet rád keresni.
de ez csak az én hipotézisem, lehet full random az egész.

/e.: de ha te a 2700 vége tartományban vagy, akkor tényleg random lesz, mert én a 2700 elejében vagyok.
és akkor random : <

This post was edited by Aston on Dec 17 2011 06:53pm
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Dec 17 2011 07:11pm
Quote (dihep @ Dec 17 2011 11:48am)
cigánybajszos draenei az jobb
vagy a male nightelf!!


Én az ilyen játékokban csak férfi karaktert indítok. Az rajosabb mint egy nyeszlett vagy dagadt picsa.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 18 2011 04:29pm
nem tudom mi legyen a nyál elf druidám neve... kb egy órája nézem a karaktergeneráló képernyőt...

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 18 2011 04:30pm
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 18 2011 04:34pm
Your full BattleTag is
qkatz #2477

mostmar csak d3 kene Oo

This post was edited by qkatz on Dec 18 2011 04:35pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15955965975985994114Next
Closed New Topic New Poll