Quote (josheide @ 25 Oct 2014 12:02)
http://www.youtube.com/watch?v=DnrwS-OgKfM#t=396
wow
dat autism
Kikérem magamnak, hogy ezt autistának nevezd, ez egy féreg.
Ne használd pejoratív értelemben az autista kifejezést. Ha nagy politikus leszel, akkor visszaüthet, főleg, ha megszokod a használatát.
This post was edited by CyberPunk666 on Oct 25 2014 04:12am