d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15945955965975981468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 24 2014 05:49pm
http://www.atv.hu/videok/video-20141024-kereko-peter-es-mraz-agoston-samuel-eb


ezt a mráz ágostont ott helyben gyújtanám fel a gecibe
ezért nem lehet jutni egyről a kettőre ebben az országban
mert ilyen kis gecik védik a maffia hátát
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 24 2014 06:04pm



az elviselhetetlen madárricsaj jó guildnév

This post was edited by Senee on Oct 24 2014 06:05pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 24 2014 06:15pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 25 2014 04:02am


wow

dat autism
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 25 2014 04:12am
Quote (josheide @ 25 Oct 2014 12:02)
http://www.youtube.com/watch?v=DnrwS-OgKfM#t=396

wow

dat autism


Kikérem magamnak, hogy ezt autistának nevezd, ez egy féreg.
Ne használd pejoratív értelemben az autista kifejezést. Ha nagy politikus leszel, akkor visszaüthet, főleg, ha megszokod a használatát.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 25 2014 04:12am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 25 2014 04:15am
Quote (CyberPunk666 @ 25 Oct 2014 11:12)
Kikérem magamnak, hogy ezt autistának nevezd, ez egy féreg.
Ne használd pejoratív értelemben az autista kifejezést. Ha nagy politikus leszel, akkor visszaüthet, főleg, ha megszokod a használatát.


wtf man egy forumon vagyunk .......
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 25 2014 04:15am
Quote (josheide @ Oct 25 2014 11:02am)
http://www.youtube.com/watch?v=DnrwS-OgKfM#t=396

wow

dat autism


jól elvannak
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 25 2014 04:17am
Quote (beni @ 25 Oct 2014 12:15)
jól elvannak


Mondjuk ilyen suttyók nem tudom, hogy juthatnak be a televízióba. Egyik sem képes végighallgatni a másikat.
Mint valami talponálló kocsma.
vitakultúra nulla.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 25 2014 04:18am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 25 2014 11:17am)
Mondjuk ilyen suttyók nem tudom, hogy juthatnak be a televízióba. Egyik sem képes végighallgatni a másikat.
Mint valami talponálló kocsma.
vitakultúra nulla.


Kéne egy sakkóra.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15945955965975981468Next
Add Reply New Topic New Poll