Quote (sylke @ May 13 2013 03:23pm)
az érzés amikor solo hard lanezel, és az összes enemy a 15. percig ott bassza a tetves kurva anyját
az érzés amikor szolsz az allyknak, hogy jo lenne ha már vki feltolná a mocsadék pofáját, feljön a mid meg még vki és lehalnak
kk
az enemy team komolyan ugy játszott, hogy amint megláttak a minimapon mind az öten odajöttek hogy megfarkaljanak
i become that feel