Quote (meatyowllegs @ 15 Dec 2011 11:34)
jo, de en keszpenzrol beszeltem
ugy tudom keszpenzfelvetelert otp eleg sokat levesz
saját atmből 100 huf, idegen atmből 500 huf, bankfiókban ügyintézővel meg tényleg kurvasok.
ezért kell otp-s automatából felvenni.
pénzt meg csak akkor kell felvenni, ha nem tudsz kártyával fizetni, az ugyanis ingyenes.
This post was edited by CyberPunk666 on Dec 15 2011 04:37am