d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15945955965975984114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 15 2011 04:33am
Quote (meatyowllegs @ 15 Dec 2011 11:19)
szerintem sem, legalabbis mikor en kuldtem ezer forintot valakinek, paypalon, ugy 5 eve, akkor levont belole kemeny 1 forintot :mellow:
ebbol imo az otp fog levenni a legtobbet


fogadott utalásokért nem von le az otp.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Dec 15 2011 04:34am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 15 2011 12:33pm)
fogadott utalásokért nem von le az otp.


jo, de en keszpenzrol beszeltem
ugy tudom keszpenzfelvetelert otp eleg sokat levesz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 15 2011 04:37am
Quote (meatyowllegs @ 15 Dec 2011 11:34)
jo, de en keszpenzrol beszeltem
ugy tudom keszpenzfelvetelert otp eleg sokat levesz


saját atmből 100 huf, idegen atmből 500 huf, bankfiókban ügyintézővel meg tényleg kurvasok.

ezért kell otp-s automatából felvenni.

pénzt meg csak akkor kell felvenni, ha nem tudsz kártyával fizetni, az ugyanis ingyenes.

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 15 2011 04:37am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Dec 15 2011 04:37am
az jó
mer nem tudom a pinkodomat sem
kene uj kartyat is kerni :DD
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 16 2011 12:22pm
azért az borzasztó hogy a kliensbe nem kerólt bele egy szünet gomb a letöltés közben~~
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 16 2011 12:23pm
Quote (szabika @ 16 Dec 2011 19:22)
azért az borzasztó hogy a kliensbe nem kerólt bele egy szünet gomb a letöltés közben~~


minek? ha bezárod akkor szünetel, és legközelebb onnan folytatja..
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 16 2011 12:28pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 16 2011 07:23pm)
minek? ha bezárod akkor szünetel, és legközelebb onnan folytatja..


nem mertem eddig bezárni már jártam úgy hogy ujraindult a letöltés :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 16 2011 12:36pm
Quote (szabika @ 16 Dec 2011 19:28)
nem mertem eddig bezárni már jártam úgy hogy ujraindult a letöltés :D


ma kaptál bétát?
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 16 2011 12:55pm
Quote (CyberPunk666 @ 16 Dec 2011 19:36)
ma kaptál bétát?


nekem meg mindig nincs.. vki adhatna majd kipróbálásra :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 16 2011 01:25pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 16 2011 07:36pm)
ma kaptál bétát?


n, de van zseton bérlésre
Go Back To Magyar Topic List
Prev15945955965975984114Next
Closed New Topic New Poll