Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Oct 2014 13:46)
Szerintem el fog csendesedni. Nincs egyik sem kozvetlen hatassal az emberek eletere. (marmint van, de nem tudjak ok ezt, es nem erzik azonnal a dolgot).
Orban meg nem ment el a falig. Az eddigi szankciok ellene inkabb csak zavaroak, mint tenlyeg hatasosak.