d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15935945955965971468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 23 2014 09:03am
bekéne vezetni az Európai Egyesült Államokat és akkor nem ez a gecis maffia ülne a nyakunkon
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 23 2014 09:05am
Quote (Senee @ 23 Oct 2014 16:03)
bekéne vezetni az Európai Egyesült Államokat és akkor nem ez a gecis maffia ülne a nyakunkon


United Earth Directorate kéne ofc
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 23 2014 09:05am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 23 2014 03:05pm)
United Earth Directorate kéne ofc


de ugy h kareszka vezesse
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 24 2014 06:46am
http://444.hu/2014/10/23/jo-oke-kover-laszlo-is-megerkezett-a-pszeudojobbikos-buliba-moralisan-megrendult-az-euroatlanti-vilagrend-erdemes-lehet-kihatralni-az-eu-bol/

+rogán déli áramlat mo-i szakaszának építését engedélyező törvényt nyújtott be szerdán, most, mikor mindenhol rólunk ínak, egyértelmű nyomást helyez ránk usa, ennél egyértelműbb elköteleződés oroszok mellett kell még?

nagyon kíváncsi vagyok mi lesz itt az elkövetkező hetekben, szerintetek? ez is szépen elcsendesedik, vagy már átléptek egy határt, amit a NATO-EU-Amerika nem néz el tovább?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 24 2014 06:48am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Oct 2014 13:46)
http://444.hu/2014/10/23/jo-oke-kover-laszlo-is-megerkezett-a-pszeudojobbikos-buliba-moralisan-megrendult-az-euroatlanti-vilagrend-erdemes-lehet-kihatralni-az-eu-bol/

+rogán déli áramlat mo-i szakaszának építését engedélyező törvényt nyújtott be szerdán, most, mikor mindenhol rólunk ínak, egyértelmű nyomást helyez ránk usa, ennél egyértelműbb elköteleződés oroszok mellett kell még?

nagyon kíváncsi vagyok mi lesz itt az elkövetkező hetekben, szerintetek? ez is szépen elcsendesedik, vagy már átléptek egy határt, amit a NATO-EU-Amerika nem néz el tovább?


en szerintem surgosen megkene donteni ezt a kormanyt, mert mar igy is tul melyen vagyunk
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 24 2014 06:53am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Oct 2014 13:48)
en szerintem surgosen megkene donteni ezt a kormanyt, mert mar igy is tul melyen vagyunk


good luck
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 24 2014 07:11am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Oct 2014 13:46)
http://444.hu/2014/10/23/jo-oke-kover-laszlo-is-megerkezett-a-pszeudojobbikos-buliba-moralisan-megrendult-az-euroatlanti-vilagrend-erdemes-lehet-kihatralni-az-eu-bol/

+rogán déli áramlat mo-i szakaszának építését engedélyező törvényt nyújtott be szerdán, most, mikor mindenhol rólunk ínak, egyértelmű nyomást helyez ránk usa, ennél egyértelműbb elköteleződés oroszok mellett kell még?

nagyon kíváncsi vagyok mi lesz itt az elkövetkező hetekben, szerintetek? ez is szépen elcsendesedik, vagy már átléptek egy határt, amit a NATO-EU-Amerika nem néz el tovább?


Szerintem el fog csendesedni. Nincs egyik sem kozvetlen hatassal az emberek eletere. (marmint van, de nem tudjak ok ezt, es nem erzik azonnal a dolgot).

Orban meg nem ment el a falig. Az eddigi szankciok ellene inkabb csak zavaroak, mint tenlyeg hatasosak.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 24 2014 07:14am
Quote (Genthor @ 23 Oct 2014 12:59)


Jovore kevesebbet eszunk.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 24 2014 07:17am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Oct 2014 13:53)
good luck

gyertek forradalmarkodni :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev15935945955965971468Next
Add Reply New Topic New Poll