d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev15935945955965974683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 13 2013 07:05am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 13 May 2013 15:01)
átkéne menni lolozni ott legalább van ELO itt meg nincs lófasz se


menj
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 13 2013 07:11am
Quote (Ghostmasterq @ May 13 2013 02:04pm)
ja, meg ott legalább sikeresek lennénk, 10-ből 9 meccset tuti megnyernénk


ezt mondjuk nemhiszem
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 13 2013 07:26am
az az arckifejezés, mikor a GD studiosok 10 perc után rájönnek, hogy nincs hang a streamjükön
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 13 2013 07:29am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 13 2013 01:11pm)
ezt mondjuk nemhiszem


én se, mer szerintem 10böl 10et nyersz
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 13 2013 07:33am
Quote (Rawen @ May 13 2013 02:05pm)
menj


mennék, ha nem lenne 1 nagy rakás szar az a játék
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 13 2013 07:34am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 13 2013 01:33pm)
mennék, ha nem lenne 1 nagy rakás szar az a játék


pedig játszhatnál jarabekgvel meg überproval

amugy azota nem loloztam miota jarabekgvel játszottam
akkora nyomot hagyott bennem, hogy instant letöröltem a lolt
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 13 2013 07:34am
Quote (Saenchai @ 13 May 2013 15:26)
az az arckifejezés, mikor a GD studiosok 10 perc után rájönnek, hogy nincs hang a streamjükön


Vicces volt.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 13 2013 07:43am
Quote (Rawen @ May 13 2013 03:34pm)
Vicces volt.


azért akkor felröhögtem, mikor nekimentek másodjára is, és lehúzták a mikrofonjukat
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 13 2013 08:00am
xd toby
Go Back To Magyar Topic List
Prev15935945955965974683Next
Add Reply New Topic New Poll