Quote (BmA_BeMyAngel @ May 13 2013 01:33pm)
mennék, ha nem lenne 1 nagy rakás szar az a játék
pedig játszhatnál jarabekgvel meg überproval
amugy azota nem loloztam miota jarabekgvel játszottam
akkora nyomot hagyott bennem, hogy instant letöröltem a lolt