d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1593594595596597660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Aug 13 2016 03:16am
Er valamit ha egy egy eves samsung s6 akksijat kicsereltetrm vagy ugyanugy lofasz lesz es gyorsan merul?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 13 2016 03:19am
Quote (vtibor @ Aug 13 2016 10:16am)
Er valamit ha egy egy eves samsung s6 akksijat kicsereltetrm vagy ugyanugy lofasz lesz es gyorsan merul?



Valszeg szoftveres battery drain, probalkozz eloszor gyari visszaallitassal, elvileg helyrehozza
Ha ez sem segit akkor geppel kene hardresetelni vagy restoreolni, ha ez se akkor he issue
Esetleg lehet tul sok hatterfolyamat etc meg wifi bt van a hatterben

This post was edited by anyd on Aug 13 2016 03:20am
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 13 2016 03:19am
Quote (vtibor @ Aug 13 2016 11:16am)
Er valamit ha egy egy eves samsung s6 akksijat kicsereltetrm vagy ugyanugy lofasz lesz es gyorsan merul?


egy év után még nem nagyon kéne érezned, hogy sokkal gyorsabban merül tbh
de ha igen akkor jobb lesz ofc
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 15 2016 12:39pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 13 Aug 2016 10:52)
60-80 korul milyen telo jo most? uj ofc
3eves iphone reszlet nem erdekel.
noname huawei + hasonlo random se
birjon legalabb 2evet, es android5-6 elony lenne


xiaomi redmi note 3
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 15 2016 01:04pm
Quote (anyd @ 13 Aug 2016 11:19)
Valszeg szoftveres battery drain, probalkozz eloszor gyari visszaallitassal, elvileg helyrehozza
Ha ez sem segit akkor geppel kene hardresetelni vagy restoreolni, ha ez se akkor he issue
Esetleg lehet tul sok hatterfolyamat etc meg wifi bt van a hatterben


En is erre tippelnek, bar nexussal is jartam mar ugy, h szetment az akksi egy honap alatt
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 15 2016 01:05pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 13 Aug 2016 10:52)
60-80 korul milyen telo jo most? uj ofc
3eves iphone reszlet nem erdekel.
noname huawei + hasonlo random se
birjon legalabb 2evet, es android5-6 elony lenne


Huawei az minden csak nem noname. Vegyel akkor vmi random fos tomeg samsungot es kesz.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 15 2016 01:58pm
Quote (RRC @ 15 Aug 2016 20:39)
xiaomi redmi note 3


olvastam rola, meggondolom

Quote (ecneB @ 15 Aug 2016 21:05)
Huawei az minden csak nem noname. Vegyel akkor vmi random fos tomeg samsungot es kesz.


kb 5eve van a piacon, inkabb kihagyom
1 samsunghoz kepest igenis noname.
leszarom hogy tomeg.
pl eddig sonykkal nem volt semmi bajom
vkinek van asus teloja? erdekel kinek hogy mukodik

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Aug 15 2016 01:59pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 15 2016 11:55pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 15 Aug 2016 21:58)
olvastam rola, meggondolom



kb 5eve van a piacon, inkabb kihagyom
1 samsunghoz kepest igenis noname.
leszarom hogy tomeg.
pl eddig sonykkal nem volt semmi bajom
vkinek van asus teloja? erdekel kinek hogy mukodik


Sony ak egy rakas szar az os-e. Csekkolj piaci reszesedest es sasold meg h all a sony. Vezetonknek egyik flagship sonyja van, 1 honap utan szoftveresen es hardveresen is megadta magat. Tesom sonyja erosebb, mint a regi nexus 4 em, de meg az azelotti moto g-m is lehagyja hasznalatkor uxben.

Samsung, szerintem tul van hypeolva. Ebben az arkategoriaban meg a p8 lite agyonveri pl. Szoftveresen meg inkabb hagyjuk is, bar elvileg kezdenek rajonni, h mekkora fos.

Asustol kapunk telefonokat, ha szelfizesre kell akkor jo lehet, de ettol fuggetlenul nem ajanlom egyaltalan. Ok azt a piaci rest akarjak betomni, amit a sok Asus fanboy megteremtett. Raadasul arban is boven feljebb pozicionaljak.

Tegyel hozza meg 20kt es vegyel nexust, ha nem lehet meggyozni xiaomi/huawei mellett teged eszervekkel.

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 16 2016 12:26am
na tesom adott egy nokia lumia 530at
az jonak szamit?

duolingozni tudok rajt szal nekem má jó xd
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 16 2016 12:30am
Quote (Senee @ 16 Aug 2016 07:26)
na tesom adott egy nokia lumia 530at
az jonak szamit?

duolingozni tudok rajt szal nekem má jó xd


Lunia 520 volt a legjobb telefonom valaha, ha Nokia meg akkor szerintem nem lesz gond
Go Back To Magyar Topic List
Prev1593594595596597660Next
Add Reply New Topic New Poll