d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15925935945955961468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 19 2014 08:54am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Oct 2014 07:51)
amerikából kitiltott nav elnökhöz mit szóltok? egyre egyértelműbb, hogy usa most több fronton is "támad", kíváncsi vagyok lesz-e bármi következménye, vagy ez is úgy lesz kommunikálva, mint a hanyatló nyugati imperialisták aljas és megalapozatlan támadása.

beni mikor jött vissza?


Hat megprobaltak ugy kommunikalni, de nem jott be nekik. Csak az a baj, hogy a dolognak kb. nulla kovetkezmenye lesz. Nem hinnem, hogy almatlan ejszakakat okozott volna ez az egesz Orbannak.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 19 2014 08:59am
Quote (NerfHydraDPS @ 19 Oct 2014 15:44)
nemhiszem hogy ne lenne következménye, de attól orbán ugyanúgy tolni fogja a szokásos szöveget, kurvára ért hozzá hogyan kell + szerencséjére a plebs még most is bőven tapsolni fog neki


erről mindig ez jut eszembe
https://www.youtube.com/watch?v=HMFZ1pVy_bo
nincs errol valami proper fideszes parodia? :D
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 19 2014 09:02am
Quote (josheide @ 19 Oct 2014 15:54)
Hat megprobaltak ugy kommunikalni, de nem jott be nekik. Csak az a baj, hogy a dolognak kb. nulla kovetkezmenye lesz. Nem hinnem, hogy almatlan ejszakakat okozott volna ez az egesz Orbannak.


hát neki nem is de szerencsétlen szijjártónak épp eleget:D

Quote (Cpt_Ghost @ 19 Oct 2014 15:59)
erről mindig ez jut eszembe
https://www.youtube.com/watch?v=HMFZ1pVy_bo
nincs errol valami proper fideszes parodia? :D

röhögök

Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 19 2014 09:03am
Quote (NerfHydraDPS @ Oct 19 2014 04:02pm)
hát neki nem is de szerencsétlen szijjártónak épp eleget:D


röhögök


szeretnek en is olyan szerencsetlen lenni
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 19 2014 09:04am
Quote (Taszilo.^ @ 19 Oct 2014 16:03)
szeretnek en is olyan szerencsetlen lenni


én is
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2014 07:51am
http://hvg.hu/kkv/20141021_Igy_fogunk_adozni_jovore

internetadó :XD
apátok faszát

meg fizessem a nyugdijat meg eü hozzájárulás etc tb mikor egyiket se veszem igénybe nyugdijas meg soha az életbe nem leszek
huzkodnak le gyakorlatilag a semmiért cserébe
meg még az internetem árát is fel akarjak emelni
elmehetnének már tényleg a faszomba
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Go Back To Magyar Topic List
Prev15925935945955961468Next
Add Reply New Topic New Poll