Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Oct 2014 07:51)
amerikából kitiltott nav elnökhöz mit szóltok? egyre egyértelműbb, hogy usa most több fronton is "támad", kíváncsi vagyok lesz-e bármi következménye, vagy ez is úgy lesz kommunikálva, mint a hanyatló nyugati imperialisták aljas és megalapozatlan támadása.
beni mikor jött vissza?
Hat megprobaltak ugy kommunikalni, de nem jott be nekik. Csak az a baj, hogy a dolognak kb. nulla kovetkezmenye lesz. Nem hinnem, hogy almatlan ejszakakat okozott volna ez az egesz Orbannak.