d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15925935945955964114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 11 2011 04:59am
Quote (Liliomtipro @ 11 Dec 2011 10:33)
1.11 óta fos az a szerencsétlen nekro...


Quote (CyberPunk666 @ 11 Dec 2011 11:52)
1.10


Mi a baj a szegény necroval ?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 11 2011 09:34am
Quote (maybeimhere @ Dec 11 2011 08:31am)
http://www.youtube.com/watch?v=Y9mUe5vHYzs


ez de kurvajó. :D
Member
Posts: 2,583
Joined: Dec 27 2009
Gold: 37.71
Warn: 10%
Dec 11 2011 09:37am
Quote (Liliomtipro @ 11 Dec 2011 09:33)
1.11 óta fos az a szerencsétlen nekro...


pvmben szerintem a legnagyobb fun, pvpben (nyilvan nem elsodleges szempont, de megis emlitesre melto) a legjobb
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 12 2011 08:43am
hátha valaki nem látta még az új videót..



This post was edited by CyberPunk666 on Dec 12 2011 08:43am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 12 2011 08:44am
Quote (CyberPunk666 @ 12 Dec 2011 15:43)
hátha valaki nem látta még az új videót..

http://www.youtube.com/watch?v=Y9mUe5vHYzs


Csak egy oldalt kell visszalapozni érte.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 12 2011 08:47am
Quote (Genthor @ 12 Dec 2011 15:44)
Csak egy oldalt kell visszalapozni érte.


mind1, akkor spam.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 12 2011 09:10am
Quote (josheide @ Dec 11 2011 12:59pm)
Mi a baj a szegény necroval ?


hogy patchelték a marrowbugot.
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Dec 12 2011 09:24am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 12 2011 03:43pm)
hátha valaki nem látta még az új videót..

http://www.youtube.com/watch?v=Y9mUe5vHYzs


szerintem egyáltalán nem nagy szám ez az intro, sokkal jobbra számítottam :(
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Dec 12 2011 09:33am
sztem meg fasza lett
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 12 2011 09:42am
Quote (born2fxxk @ 12 Dec 2011 16:24)
szerintem egyáltalán nem nagy szám ez az intro, sokkal jobbra számítottam :(


biztos lesz még több/más video is
Go Back To Magyar Topic List
Prev15925935945955964114Next
Closed New Topic New Poll