Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Oct 2014 07:51)
amerikából kitiltott nav elnökhöz mit szóltok? egyre egyértelműbb, hogy usa most több fronton is "támad", kíváncsi vagyok lesz-e bármi következménye, vagy ez is úgy lesz kommunikálva, mint a hanyatló nyugati imperialisták aljas és megalapozatlan támadása.
beni mikor jött vissza?
nemhiszem hogy ne lenne következménye, de attól orbán ugyanúgy tolni fogja a szokásos szöveget, kurvára ért hozzá hogyan kell + szerencséjére a plebs még most is bőven tapsolni fog neki