d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15915925935945951468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 15 2014 04:43am
Quote (Anarkin @ 15 Oct 2014 12:21)
menő fejlett északi orszgában mondta a srác hogy náluk is ilyen 20% a náci párt



Naci part /=/ szelsoseges part fyi
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 15 2014 04:53am
Quote (RRC @ 15 Oct 2014 11:43)
Naci part /=/ szelsoseges part fyi


??

akkor már inkább <> vagy !=
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 15 2014 04:54am
Quote (Anarkin @ 15 Oct 2014 12:53)
??

akkor már inkább <> vagy !=



Igazabol leszarom)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 15 2014 04:54am
Quote (TuskesVanek @ 15 Oct 2014 12:42)
én azt hallottam (van nálunk egy tanár, aki szokott politizálni), hogy az északi országokban is egyre több a probléma a bevándorlókkal, azok közül is leginkább a cigányokkal, nem csoda hogy erősödik a nemzeti oldal.


Norvégiában is vannak koldus cigányok. Be is tiltották a koldulást.
Btw ott inkább csak bizonyos bevándorlókat utálnak.
Oct 15 2014 04:56am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 15 2014 08:45am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 19 2014 12:51am
amerikából kitiltott nav elnökhöz mit szóltok? egyre egyértelműbb, hogy usa most több fronton is "támad", kíváncsi vagyok lesz-e bármi következménye, vagy ez is úgy lesz kommunikálva, mint a hanyatló nyugati imperialisták aljas és megalapozatlan támadása.

beni mikor jött vissza?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 19 2014 01:30am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Oct 2014 08:51)
amerikából kitiltott nav elnökhöz mit szóltok? egyre egyértelműbb, hogy usa most több fronton is "támad", kíváncsi vagyok lesz-e bármi következménye, vagy ez is úgy lesz kommunikálva, mint a hanyatló nyugati imperialisták aljas és megalapozatlan támadása.

beni mikor jött vissza?


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 19 2014 08:28am
orbán csibészbe



inb4 old
every repost is always a repost of a repost
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 19 2014 08:44am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Oct 2014 07:51)
amerikából kitiltott nav elnökhöz mit szóltok? egyre egyértelműbb, hogy usa most több fronton is "támad", kíváncsi vagyok lesz-e bármi következménye, vagy ez is úgy lesz kommunikálva, mint a hanyatló nyugati imperialisták aljas és megalapozatlan támadása.

beni mikor jött vissza?


nemhiszem hogy ne lenne következménye, de attól orbán ugyanúgy tolni fogja a szokásos szöveget, kurvára ért hozzá hogyan kell + szerencséjére a plebs még most is bőven tapsolni fog neki
Go Back To Magyar Topic List
Prev15915925935945951468Next
Add Reply New Topic New Poll