Quote (CyberPunk666 @ Dec 9 2011 09:48pm)
szerintem alap kezdőben pedig a wizz volt a leggyengébb, amint esett egy jó fegyver onnantól jól zúzott. Te melyik skillekkel toltad?
wave of force (1 hitel mindenkit 4 playerben)
arcane orb
electrocute (ez is 1 hitel majdnem mindent, és még cd sincs rajta + a costja szintenként csökken)
de a többi spell is olyan, hogy mindent megöl 1 lövésre
nem voltam még olyan gémben, ahol nem az lett volna, hogy a wizard mindent leirt, mire a barbár egyáltalán odaér 1 szörnyhöz