d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15915925935945954114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 9 2011 02:46pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 9 2011 09:45pm)
ha elolvastad volna odaírtam, hogy ez az én személyes véleményem ami szubjektív én úgy éreztem, az is lehet azért volt így, mert azzal kezdtem, de én ebben a sorrendben éreztem ahogy leírtam.

btw neked is van bétakeyed vagy mi alapján cáfolsz?


legelsö kör ota van
az alapján cáfollak
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 9 2011 02:48pm
Quote (lakatosmegatron @ 9 Dec 2011 21:46)
legelsö kör ota van
az alapján cáfollak


szerintem alap kezdőben pedig a wizz volt a leggyengébb, amint esett egy jó fegyver onnantól jól zúzott. Te melyik skillekkel toltad?

nekem a játékban a monk - deadly reach+crippling wave+lashing tail kick kombináció tünt a legjobbnak, mind zúzás, mind játékélmény szempontjából.

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 9 2011 02:54pm
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 9 2011 02:53pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 9 2011 09:48pm)
szerintem alap kezdőben pedig a wizz volt a leggyengébb, amint esett egy jó fegyver onnantól jól zúzott. Te melyik skillekkel toltad?


wave of force (1 hitel mindenkit 4 playerben)
arcane orb
electrocute (ez is 1 hitel majdnem mindent, és még cd sincs rajta + a costja szintenként csökken)

de a többi spell is olyan, hogy mindent megöl 1 lövésre
nem voltam még olyan gémben, ahol nem az lett volna, hogy a wizard mindent leirt, mire a barbár egyáltalán odaér 1 szörnyhöz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 9 2011 02:56pm
Quote (lakatosmegatron @ 9 Dec 2011 21:53)
wave of force (1 hitel mindenkit 4 playerben)
arcane orb
electrocute (ez is 1 hitel majdnem mindent, és még cd sincs rajta + a costja szintenként csökken)

de a többi spell is olyan, hogy mindent megöl 1 lövésre
nem voltam még olyan gémben, ahol nem az lett volna, hogy a wizard mindent leirt, mire a barbár egyáltalán odaér 1 szörnyhöz


én eddig csak egyedül játszottam. szóval csak a soloról tudok nyilatkozni, és a bétában ha eljutsz egy szintre, akkor a skeletonking is csak 2 hit, de nem az a mérvadó, hanem amit az elején magatalálósan tud nyújtani.
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 9 2011 02:59pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 9 2011 09:56pm)
én eddig csak egyedül játszottam. szóval csak a soloról tudok nyilatkozni, és a bétában ha eljutsz egy szintre, akkor a skeletonking is csak 2 hit, de nem az a mérvadó, hanem amit az elején magatalálósan tud nyújtani.


1 hit*
és miért az eleje a mérvado?
az a lényeg, hogy maxon mennyire tud ölni, és a jelenlegi "max" szinten a wizard a legerösebb
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 9 2011 03:10pm
Quote (lakatosmegatron @ 9 Dec 2011 21:59)
1 hit*
és miért az eleje a mérvado?
az a lényeg, hogy maxon mennyire tud ölni, és a jelenlegi "max" szinten a wizard a legerösebb


mert szerintem az nem mérvadó, hogy a tartalomhoz képest több szinttel nagyobb hogy öl.

A normál tartalom, hogy level 9 ölöd a skeleton kinget.

d2-re lefordítva az nem mérvadó, hogy level 20-on ki öli leggyorsabban andarielt. Az a mérvadó, hogy level 12-ön ki öli leggyorsabban.
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Dec 9 2011 03:51pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 Dec 2011 14:20)
monk is megvolt...

Most nem tudom melyiket próbáljam... A betában a monk erősebb a wizznél egyértelműen a jelen patch szerint.

Szerintem megnézem a wd-t.


/e
ez köpőcsövezik :D nagyon kemény.



/e nagyon beteg a wd, ha nem lesz olyan gagyi, mint a d2ben a necro, akkor nagyon fogják szeretni...


a zombikutyák kurvajók, meg amikor egyik támadás, hogy egy körben a földből zombikezek nyúlnak ki... iszonyat jó..




XDDDDDD
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Dec 11 2011 02:31am
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 11 2011 02:33am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 9 2011 02:20pm)

/e nagyon beteg a wd, ha nem lesz olyan gagyi, mint a d2ben a necro, akkor nagyon fogják szeretni...


1.11 óta fos az a szerencsétlen nekro...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 11 2011 03:52am
Quote (Liliomtipro @ 11 Dec 2011 09:33)
1.11 óta fos az a szerencsétlen nekro...


1.10
Go Back To Magyar Topic List
Prev15915925935945954114Next
Closed New Topic New Poll