Quote (josheide @ Oct 12 2014 12:05pm)
Szerintem is tok hasznos lenne ez, zsenialis otlet.
Csak ha bevezetne akármelyik párt, akkor egyből nekiesnének, hogy a saját embereivel akarja feltölteni a politikai elitet és kiszorítja az ellenzéket, romda dönti a demokráciát...Dehát muszáj tisztába kerülni alapvető városvezetési, politikai, kórházüzemeltetési, egészségügyi stb dolgokkal. Volt olyan megyeszékhelyes polgármester helyettes, akit megbíztak egészségügyi programokkal és nevetve mesélte, hogy neki írja le valaki, hogy mi az, hogy dermatológia, meg patológia, meg stb...mert még életében nem volt kórházban.
És azért is tuti, hogy nagy lenne a felháborodás, mert ez volt a fizetős felsőoktatásnál is, hogy a Fidesz kitermeli a saját elitjét, miközben másokat ellehetetlenít.