d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15905915925935941468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 01:52pm
Quote (Genthor @ 12 Oct 2014 21:41)


fubazd, van tits yap
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 02:04pm
Quote (josheide @ Oct 12 2014 12:05pm)
Szerintem is tok hasznos lenne ez, zsenialis otlet.


Csak ha bevezetne akármelyik párt, akkor egyből nekiesnének, hogy a saját embereivel akarja feltölteni a politikai elitet és kiszorítja az ellenzéket, romda dönti a demokráciát...Dehát muszáj tisztába kerülni alapvető városvezetési, politikai, kórházüzemeltetési, egészségügyi stb dolgokkal. Volt olyan megyeszékhelyes polgármester helyettes, akit megbíztak egészségügyi programokkal és nevetve mesélte, hogy neki írja le valaki, hogy mi az, hogy dermatológia, meg patológia, meg stb...mert még életében nem volt kórházban.

És azért is tuti, hogy nagy lenne a felháborodás, mert ez volt a fizetős felsőoktatásnál is, hogy a Fidesz kitermeli a saját elitjét, miközben másokat ellehetetlenít.

Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 14 2014 04:03pm
http://444.hu/2014/10/14/ozd-jobbik/
Quote

  Ha már tudják a lakosok, hogy hol van a zéró tolerancia határa, akkor mindenki fellélegzik és a közösség tagjai elkezdhetik végre a saját tehetségüknek, ötleteiknek megfelelő tevékenységet folytatni.

Quote

    Képzeljenek el egy csendes, ligetes kertet szobrokkal, találmányokkal, látványos újdonságokkal. A kertben egy ház, festményekkel, irodalmi művekkel, egyéb ózdi termékek (pl. asztalos munkák) bemutatásával. Mellette egy kis étterem ózdi specialitásokkal, ózdi borral, ózdi gyümölcsökkel, ózdi italokkal.


OMG ezek az emberek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 15 2014 04:00am
Quote (josheide @ Oct 14 2014 11:03pm)


elolvastam végig, tényleg elég gáz, hiába a jóra törekvés

viszont ezt kiemelnéma cikkből: drámai lenyomata a magyar állam összeomlásának, egy országrész elkeseredettségének és kilátástalanságának.

szerintem itt az a szomorú, hogy idáig jutott ez az ország, ami nem a jobbik felelőssége, hanem a mindenkori kormányé
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 15 2014 04:06am
Quote (TuskesVanek @ 15 Oct 2014 11:00)
elolvastam végig, tényleg elég gáz, hiába a jóra törekvés

viszont ezt kiemelnéma  cikkből: drámai lenyomata a magyar állam összeomlásának, egy országrész elkeseredettségének és kilátástalanságának.

szerintem itt az a szomorú, hogy idáig jutott ez az ország, ami nem a jobbik felelőssége, hanem a mindenkori kormányé


Igazabol azert postoltam, mert ez jo peldaja annak, hogy miert baszogatjak itt annyian a jobbik votereket.

es ofc tenyleg az elozo kormanyok hibaja is ez az egesz helyzet, csak valoszinuleg a jobbik sem lesz megoldas, sot....
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 15 2014 04:09am
Quote (josheide @ Oct 15 2014 11:06am)
Igazabol azert postoltam, mert ez jo peldaja annak, hogy miert baszogatjak itt annyian a jobbik votereket.

es ofc tenyleg az elozo kormanyok hibaja is ez az egesz helyzet, csak valoszinuleg a jobbik sem lesz megoldas, sot....


nem megoldás, de ezt asszem még valamikor tavasszal írtam neked, hogy a jobbik egyfajta indikátor arra nézve, hogy szarság van

mindaddig nő a népszerűsége, amíg a jelenlegi kormány szarik a kisemberek problémáira, meg a cigánykérdésre etc.

egy tökéletes világban nem lenne hely a szélsőséges politikának, most viszont időben figyelmeztet arra, hogy kurva nagy a baj...
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 15 2014 04:21am
Quote (TuskesVanek @ 15 Oct 2014 11:09)
nem megoldás, de ezt asszem még valamikor tavasszal írtam neked, hogy a jobbik egyfajta indikátor arra nézve, hogy szarság van

mindaddig nő a népszerűsége, amíg a jelenlegi kormány szarik a kisemberek problémáira, meg a cigánykérdésre etc.

egy tökéletes világban nem lenne hely a szélsőséges politikának, most viszont időben figyelmeztet arra, hogy kurva nagy a baj...


menő fejlett északi orszgában mondta a srác hogy náluk is ilyen 20% a náci párt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 15 2014 04:32am
Quote (Anarkin @ Oct 15 2014 10:21am)
menő fejlett északi orszgában mondta a srác hogy náluk is ilyen 20% a náci párt


megy ki a sok csöves kelet-európai, persze hogy nácik lesznek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 15 2014 04:42am
Quote (Anarkin @ Oct 15 2014 11:21am)
menő fejlett északi orszgában mondta a srác hogy náluk is ilyen 20% a náci párt


én azt hallottam (van nálunk egy tanár, aki szokott politizálni), hogy az északi országokban is egyre több a probléma a bevándorlókkal, azok közül is leginkább a cigányokkal, nem csoda hogy erősödik a nemzeti oldal.

This post was edited by TuskesVanek on Oct 15 2014 04:43am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15905915925935941468Next
Add Reply New Topic New Poll