☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Dota2 Topic
Prev
1
590
591
592
593
594
4683
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 555365
Replies: 46820
Track Topic
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#5911
May 12 2013 11:25am
Meghaltam, megneztem a tarsaim cuccait es föl is adtam a jatekot.
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#5912
May 12 2013 11:25am
elözö gémben a bot lane feedelt 2 random
ok, köv gém
ÉS MEGKAPJUK UGYANAZOKAt
"+:RW:RWEF!TGWFASDf
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#5913
May 12 2013 11:26am
Quote (Karan2_Returned @ May 12 2013 06:25pm)
Meghaltam, megneztem a tarsaim cuccait es föl is adtam a jatekot.
http://4.imgland.net/H2dElv.jpg
ez azert van mert nem velem jatszol
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#5914
May 12 2013 11:29am
Quote (Karan2_Returned @ 12 May 2013 18:25)
Meghaltam, megneztem a tarsaim cuccait es föl is adtam a jatekot.
http://4.imgland.net/H2dElv.jpg
en is feladtam volna latva, hogy nem inten van a ptje
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#5915
May 12 2013 11:36am
Quote (Karan2_Returned @ 12 May 2013 19:25)
Meghaltam, megneztem a tarsaim cuccait es föl is adtam a jatekot.
http://4.imgland.net/H2dElv.jpg
dat skill build
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#5916
May 12 2013 11:56am
az érzés amikor ránézel rici gémjére ahol phantom lancerrel van, és látod rajta a midast a yashát és az aquila ringet
BmA_BeMyAngel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold
:
834.97
#5917
May 12 2013 11:57am
Quote (sylke @ May 12 2013 06:56pm)
az érzés amikor ránézel rici gémjére ahol phantom lancerrel van, és látod rajta a midast a yashát és az aquila ringet
és mantát vesz diffu előtt
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#5918
May 12 2013 11:58am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 12 2013 05:57pm)
és mantát vesz diffu előtt
hand of midas
hand
of
midas
midas
hand
of
of
hand
midas
plre
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#5919
May 12 2013 11:58am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 12 2013 06:57pm)
és mantát vesz diffu előtt
Diffut meg nem upgradeli 60. percben mert meg van rajta 1 charge.
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#5920
May 12 2013 12:06pm
Quote (lacketto @ May 12 2013 04:52pm)
miért érzem hogy a liquidre kellett volna rakni.
huh, ennyire azért nem bíztam funnikban
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
590
591
592
593
594
4683
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact