d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev15905915925935944683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 12 2013 11:25am
Meghaltam, megneztem a tarsaim cuccait es föl is adtam a jatekot.

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 12 2013 11:25am
elözö gémben a bot lane feedelt 2 random
ok, köv gém
ÉS MEGKAPJUK UGYANAZOKAt
"+:RW:RWEF!TGWFASDf
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 12 2013 11:26am
Quote (Karan2_Returned @ May 12 2013 06:25pm)
Meghaltam, megneztem a tarsaim cuccait es föl is adtam a jatekot.

http://4.imgland.net/H2dElv.jpg


ez azert van mert nem velem jatszol
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 12 2013 11:29am
Quote (Karan2_Returned @ 12 May 2013 18:25)
Meghaltam, megneztem a tarsaim cuccait es föl is adtam a jatekot.

http://4.imgland.net/H2dElv.jpg


en is feladtam volna latva, hogy nem inten van a ptje
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 12 2013 11:36am
Quote (Karan2_Returned @ 12 May 2013 19:25)
Meghaltam, megneztem a tarsaim cuccait es föl is adtam a jatekot.

http://4.imgland.net/H2dElv.jpg


dat skill build
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 12 2013 11:56am
az érzés amikor ránézel rici gémjére ahol phantom lancerrel van, és látod rajta a midast a yashát és az aquila ringet
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 12 2013 11:57am
Quote (sylke @ May 12 2013 06:56pm)
az érzés amikor ránézel rici gémjére ahol phantom lancerrel van, és látod rajta a midast a yashát és az aquila ringet


és mantát vesz diffu előtt
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 12 2013 11:58am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 12 2013 05:57pm)
és mantát vesz diffu előtt


hand of midas
hand
of
midas
midas
hand
of
of
hand
midas

plre
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 12 2013 11:58am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 12 2013 06:57pm)
és mantát vesz diffu előtt


Diffut meg nem upgradeli 60. percben mert meg van rajta 1 charge.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 12 2013 12:06pm
Quote (lacketto @ May 12 2013 04:52pm)
miért érzem hogy a liquidre kellett volna rakni.


huh, ennyire azért nem bíztam funnikban
Go Back To Magyar Topic List
Prev15905915925935944683Next
Add Reply New Topic New Poll