d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1590591592593594660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 2 2016 03:04pm
Quote (Karan2_Returned @ 2 Aug 2016 22:03)
Oldal tetejen ott van jarabek alairasaban

Egyebkent ettöl függetlenül jo telefon a nexus, bar ha androiddal szeretnel bütykölni ahhoz minimum rootolni kell, ami garanciavesztessel jar.


Pozitívumok:
+ eszméletlenül gyors, nincsenek akadások, nagyon sok tartalék erő van benne
+ nagyon jó minőségérzetet kelt az egész készülék, elegáns és mellette masszív (nem a méretében, hanem az összeszerelés minőségében)
+ AMOLED kijelző
+ a gyári tokok is nagyon elegánsak, megérik az árukat (nem érdemes elcsúfítani valami olcsó tokkal)
+ nagyon jó hangminőség (a zenére és a telefonálásra értem, a zenét fülessel)
+ 6GB ram, hihetetlen mennyiségű app fér a memóriába újratöltés nélkül (plusz rengeteg tab a böngészőben)
+ 64 GB ram (a készülék olcsósága ellenére elég sok)
+ 2 sim (ha valakinek ez fontos)
+ B20
+ a kijelzőmérethez képest eléggé kicsi
+ szinte minden szoftveres bugot kijavítottak a megjelenés óta
+ szabadon lehet rootolni, romolgatni, azt csinálsz vele amit akarsz, és megmarad a garancia, óriási szabadságot ad egy iPhone, de még egy Samsung készülékhez képest is
+ szinte stock android, nincs bloatware, nincs leterhelve feleslegesen a rendszer mindenféle gyári appal
+ sRGB kijelző mód (a képek tényleg úgy néznek ki, mint a valóságban, nincs túlszaturáltság)
+ akkukímélő gyorstöltés

vegyel olyat ami nekem van cpke
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 2 2016 04:12pm
Nexus 5X ?

80 körül van már és nem tudom hogy lehetne jobb egy telefon ennél (leszámítva h 2 helyett 8 gb ram legyen benne)

elvileg pénteken jön rá az android 7 :-o

stock android, google knows best, fejleszteni ofc lehet rá, mint mindegyikre, root faszság

This post was edited by Anarkin on Aug 2 2016 04:12pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 2 2016 04:45pm
Oneplus3-mat vegyél cp, vagy valamilyen nexus-t
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 2 2016 11:36pm
Quote (Anarkin @ Aug 2 2016 11:12pm)
Nexus 5X ?

80 körül van már és nem tudom hogy lehetne jobb egy telefon ennél (leszámítva h 2 helyett 8 gb ram legyen benne)

elvileg pénteken jön rá az android 7 :-o

stock android, google knows best, fejleszteni ofc lehet rá, mint mindegyikre, root faszság


Ha akar ra irni peldaul olyat hogy a power off kilapcsolas helyett gps nyomkövetöt csinal a telefonjabol rablok ellen ahhoz kell root.

De meg egy normalis file browserhez is.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 3 2016 04:07am
Quote (Karan2_Returned @ 3 Aug 2016 06:36)
Ha akar ra irni peldaul olyat hogy a power off kilapcsolas helyett gps nyomkövetöt csinal a telefonjabol rablok ellen ahhoz kell root.

De meg egy normalis file browserhez is.


ha az elsot akarod csinalni, akkor retard vagy

toltsd le a total commandert, szerintem eleg normalis root nelkul is; ill hallgatom, hogy mit nem tud

This post was edited by Anarkin on Aug 3 2016 04:09am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 3 2016 04:27am
Quote (Anarkin @ Aug 3 2016 11:07am)
ha az elsot akarod csinalni, akkor retard vagy

toltsd le a total commandert, szerintem eleg normalis root nelkul is; ill hallgatom, hogy mit nem tud


Gondolom rendszerfile-okhoz hozzáférni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 3 2016 12:40pm
Kösz srácok, sajnos a nexus 5x csak fehérben kapható 32gb verzióban megbízható helyen, meglesem ezt a one plus 3-t
Elég faszának tűnik, meg lehet várok 1-2 hónapot még, állítólag jönnek új nexusok vagy mi...

thx a tippeket. Legyetek jók.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 3 2016 03:00pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 2 2016 11:03pm)
Oldal tetejen ott van jarabek alairasaban

Egyebkent ettöl függetlenül jo telefon a nexus, bar ha androiddal szeretnel bütykölni ahhoz minimum rootolni kell, ami garanciavesztessel jar.


még szerencse, hogy androiddal nem kell butykolni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 3 2016 04:16pm
Quote (CyberPunk666 @ 3 Aug 2016 19:40)
Kösz srácok, sajnos a nexus 5x csak fehérben kapható 32gb verzióban megbízható helyen, meglesem ezt a one plus 3-t
Elég faszának tűnik, meg lehet várok 1-2 hónapot még, állítólag jönnek új nexusok vagy mi...

thx a tippeket. Legyetek jók.


define megbízható
random nextelshopból vettem és kibontatták velem a dobozt, stb, 4000 értékelésből 10 nyafogott

oneplust venni elég lol az oprendszert tekintve

Quote (anyd @ 3 Aug 2016 11:27)
Gondolom rendszerfile-okhoz hozzáférni


ezt játszhatjuk még egy darabig :D
miért akarnál ilyet tenni?

This post was edited by Anarkin on Aug 3 2016 04:16pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 3 2016 08:46pm
Quote (Anarkin @ Aug 3 2016 11:16pm)
define megbízható
random nextelshopból vettem és kibontatták velem a dobozt, stb, 4000 értékelésből 10 nyafogott

oneplust venni elég lol az oprendszert tekintve



ezt játszhatjuk még egy darabig :D
miért akarnál ilyet tenni?



Én nem akarnék :D csak a kerdesre valaszoltam
Go Back To Magyar Topic List
Prev1590591592593594660Next
Add Reply New Topic New Poll