d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15905915925935944114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 9 2011 01:25pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 9 2011 07:18pm)
jó lett a balance, igazából -8itt low levelen béta állapotban) a monk a legeffektívebb, meg a barb, de mindkettő leginkább a támadása milyensége miatt és nem az ereje okán. a közvetlen maga előtt félkörben sebzés knockbackel igen hatékony. a barb elég jól bírja az ütést, a monk picit jobban írt, nekem a monk játékstílusa jobban tetszett.

kezdésnél a legelején a wizzard volt a leggyengébb, cucc nélkül vele volt a legrosszabb, amint esett az első jó cucc, akkor viszont igen jó sebzésre volt képes, de így is csak a monk és barb után jött (bár ő skálázódott a legjobban a cucctól, szóval lehet egy olyan pont ahol lehagyja őket, hiszen ez csak level 10 és béta). A demonhunter tűnt a leggagyibbnak, pici lemaradással az utolsó helyen harcol. Amolyan d2 bowzon stílus, nekem nem tetszett szóval picit elfogult is vagyok, de őt éreztem a leggyengébbnek.

A saját tapasztalataim alapján:
1, monk
2, barb (olyan erős mint a monk, csak más játékstílus és az jobban tetszett)
3, wizzard, jó cuccal elég jó, érdekes, mert nem csak hátulról lődöz, nem kell mindig az arcaneval szenvedni.
4, wd szerintem majdnem holtversenyben van a wizzardal, de a summonok összeszedik a sok ellenfelet, ami xpfarmolásnál jó, de ha haladni akarsz és nem mindenkti leölni, akkor nem. Ettől függetlenül FUN tekintetében no.1 nagyon eltalálták a stílusát, kezdetben köpőcsővel lövöldöz, a zombikutyák valami leírhatatlanul jó hangulatot csinálnak, iszonyat eltalált karakter (pedig nem volt szimpatikus eleinte
5, nincs durván lemaradva, de egyértelműen őt éreztem a leggyengébbnek. nem is igazán tetszett


A FENTIEK CSAKIS AZ ÉN EGYÉNI SZUBJEKTÍV LOW LEVELES BÉTA TAPASZTALATAIRA VONATKOZNAK, SE A HIGH LEVEL, SE A VÉGLEGES JÁTÉK ALAKULÁSÁT NEM TUDOM, NEM JÓSOLOK. CSAK A BÉTA VÉLEMÉNYEM. AZ IS SZUBJEKTÍVEN.


akarok bétát.

This post was edited by AngryBug on Dec 9 2011 01:26pm
Member
Posts: 2,754
Joined: Oct 17 2011
Gold: 1,095.00
Dec 9 2011 01:26pm
Quote (TouchCow @ Dec 9 2011 02:41pm)
dht próbáld


Régen is szánalommal néztem rád + a másik hölgyeményre.

De most...te atyaég D:
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 9 2011 01:39pm
Quote (Vismajor @ Dec 7 2011 09:34pm)
Blizzard osztogat, vagy vkitől?


elvileg most megint osztogatnak olyanoknak akiknek brutál gépük van
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 9 2011 01:44pm
Quote (Flutter @ 9 Dec 2011 20:39)
elvileg most megint osztogatnak olyanoknak akiknek brutál gépük van


https://apps.facebook.com/diabloiiibetasweeps/?ref=bookmarks&count=0&fb%5Fsource=bookmarks%5Fapps&fb%5Fbmpos=1%5F0

Én minden lehetősége megragadtam.. :D

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 9 2011 01:45pm
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 9 2011 02:34pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 9 2011 08:18pm)
jó lett a balance, igazából -8itt low levelen béta állapotban) a monk a legeffektívebb, meg a barb, de mindkettő leginkább a támadása milyensége miatt és nem az ereje okán. a közvetlen maga előtt félkörben sebzés knockbackel igen hatékony. a barb elég jól bírja az ütést, a monk picit jobban írt, nekem a monk játékstílusa jobban tetszett.

kezdésnél a legelején a wizzard volt a leggyengébb, cucc nélkül vele volt a legrosszabb, amint esett az első jó cucc, akkor viszont igen jó sebzésre volt képes, de így is csak a monk és barb után jött (bár ő skálázódott a legjobban a cucctól, szóval lehet egy olyan pont ahol lehagyja őket, hiszen ez csak level 10 és béta). A demonhunter tűnt a leggagyibbnak, pici lemaradással az utolsó helyen harcol. Amolyan d2 bowzon stílus, nekem nem tetszett szóval picit elfogult is vagyok, de őt éreztem a leggyengébbnek.

A saját tapasztalataim alapján:
1, monk
2, barb (olyan erős mint a monk, csak más játékstílus és az jobban tetszett)
3, wizzard, jó cuccal elég jó, érdekes, mert nem csak hátulról lődöz, nem kell mindig az arcaneval szenvedni.
4, wd szerintem majdnem holtversenyben van a wizzardal, de a summonok összeszedik a sok ellenfelet, ami xpfarmolásnál jó, de ha haladni akarsz és nem mindenkti leölni, akkor nem. Ettől függetlenül FUN tekintetében no.1 nagyon eltalálták a stílusát, kezdetben köpőcsővel lövöldöz, a zombikutyák valami leírhatatlanul jó hangulatot csinálnak, iszonyat eltalált karakter (pedig nem volt szimpatikus eleinte
5, demonH nincs durván lemaradva, de egyértelműen őt éreztem a leggyengébbnek. nem is igazán tetszett


A FENTIEK CSAKIS AZ ÉN EGYÉNI SZUBJEKTÍV LOW LEVELES BÉTA TAPASZTALATAIRA VONATKOZNAK, SE A HIGH LEVEL, SE A VÉGLEGES JÁTÉK ALAKULÁSÁT NEM TUDOM, NEM JÓSOLOK. CSAK A BÉTA VÉLEMÉNYEM. AZ IS SZUBJEKTÍVEN.


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
játszál még egy kicsit inkább, mielött ilyeneket irkálsz
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 9 2011 02:36pm
Quote (lakatosmegatron @ 9 Dec 2011 21:34)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
játszál még egy kicsit inkább, mielött ilyeneket irkálsz


te meg takarodjal mar a hoher faszara ha csak vergodni jarsz a subra
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 9 2011 02:37pm
Quote (InfamousMythos @ Dec 9 2011 09:36pm)
te meg takarodjal mar a hoher faszara ha csak vergodni jarsz a subra


menj l2zni, ott még nem néznek hülyének téged (:
ja és persze reported!

This post was edited by lakatosmegatron on Dec 9 2011 02:37pm
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 9 2011 02:39pm
Quote (lakatosmegatron @ 9 Dec 2011 21:37)
menj l2zni, ott még nem néznek hülyének téged (:
ja és persze reported!


fail mert ott is
de inkabb vagyok hulye mint ilyen irritalo szarkupac mint te
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 9 2011 02:41pm
Quote (InfamousMythos @ Dec 9 2011 09:39pm)
fail mert ott is
de inkabb vagyok hulye mint ilyen irritalo szarkupac mint te


lol tényleg?
pedig kurvajo érzés felbaszni más agyát a puszta jelenléteddel
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 9 2011 02:45pm
Quote (lakatosmegatron @ 9 Dec 2011 21:34)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
játszál még egy kicsit inkább, mielött ilyeneket irkálsz


ha elolvastad volna odaírtam, hogy ez az én személyes véleményem ami szubjektív én úgy éreztem, az is lehet azért volt így, mert azzal kezdtem, de én ebben a sorrendben éreztem ahogy leírtam.

btw neked is van bétakeyed vagy mi alapján cáfolsz?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15905915925935944114Next
Closed New Topic New Poll