d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15895905915925931468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 11 2014 05:19am
jók a hepaj óta a házon kívülök
mondjuk régen is szerettem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 11 2014 04:59pm
-Hogyan szerezz az emberekben szimpátiát? Próbálj meg lejáratni más pártokat.
Magyar politika
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 11 2014 05:15pm
Quote (AngryBug @ Oct 11 2014 10:59pm)
-Hogyan szerezz az emberekben szimpátiát? Próbálj meg lejáratni más pártokat.
Magyar politika
http://i62.tinypic.com/fp83nk.jpg


ezt zabalja a demosz
a fityesz evek ota igy kampanyol; sikerrel
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 11 2014 05:20pm
Quote (AngryBug @ 11 Oct 2014 23:59)
-Hogyan szerezz az emberekben szimpátiát? Próbálj meg lejáratni más pártokat.
Magyar politika
http://i62.tinypic.com/fp83nk.jpg


szerintem ez azért már többet árt, mint használ
kb magukat járatják le
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 11 2014 05:36pm
Quote (NerfHydraDPS @ Oct 11 2014 11:20pm)
szerintem ez azért már többet árt, mint használ
kb magukat járatják le


Holnap lefotózok egy képet, kampányfotókat rakott ki egy képviselő, valaki odaírta h zsidó, majd mellékelt egy önmagát lejárató válaszüzenetet :D
fogtam a fejem, remélem még ottlesz

This post was edited by AngryBug on Oct 11 2014 05:37pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 04:40am
Quote (josheide @ Oct 6 2014 07:32pm)
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/10679871_784964558232938_2488691877476062244_o.jpg

Az uriember a jobbon.

Ami nagyon faj nekem hogy 2 hete "szakpolitikai" vitan vett reszt ahol a varos egeszsegugyi helyzeterol vitatkozott.

Mindezt szakkozepes informatikusi vegzettseggel ami utan meg csak a szakmajaban se helyezkedett el, hanem csaposkent dolgozik negy eve.


Én mindig is mondtam, hogy kéne egy politikus képző és csak az kerülhetne tisztségbe, aki azt elvégzi. Nyilván meg van a hátránya, hogy a "demokrácia" látná a kárát annak, hogy valakit szándékosan kiszorítanának a rendszerből, vagy ellehetetlenítenék a "másképp" gondolkodókat, de azzal sem értek egyet, hogy mindenki választható legyen.

Plusz anno bevezették, hogy kormánytisztviselőket "bizalomvesztésre" való hivatkozással is ki lehessen rúgni. Mindenki be volt szarva, hogy majd egy részeg péntek este miatt, vagy a főnökkel való vitatkozás után utcára kerül, de én egy 100%-ig jogos esetet láttam, miközben zéró jogtalanról hallottam és kurva sok olyan ember van a rendszerben, akit máshogy nem lehet kirakni.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 04:43am
Quote (AngryBug @ Oct 11 2014 11:59pm)
-Hogyan szerezz az emberekben szimpátiát? Próbálj meg lejáratni más pártokat.
Magyar politika
http://i62.tinypic.com/fp83nk.jpg


Nekem önmagában az ötlet tökre tetszik :D csak ezt is - mint mindent - elbaltázták az MSZP-sek

(A tv spot se lett túl jó, meg ennél a plakátnál is inkább az ismert megállókat neveztem volna át.)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 12 2014 05:05am
Quote (beni @ 12 Oct 2014 11:40)
Én mindig is mondtam, hogy kéne egy politikus képző és csak az kerülhetne tisztségbe, aki azt elvégzi. Nyilván meg van a hátránya, hogy a "demokrácia" látná a kárát annak, hogy valakit szándékosan kiszorítanának a rendszerből, vagy ellehetetlenítenék a "másképp" gondolkodókat, de azzal sem értek egyet, hogy mindenki választható legyen.

Plusz anno bevezették, hogy kormánytisztviselőket "bizalomvesztésre" való hivatkozással is ki lehessen rúgni. Mindenki be volt szarva, hogy majd egy részeg péntek este miatt, vagy a főnökkel való vitatkozás után utcára kerül, de én egy 100%-ig jogos esetet láttam, miközben zéró jogtalanról hallottam és kurva sok olyan ember van a rendszerben, akit máshogy nem lehet kirakni.


Szerintem is tok hasznos lenne ez, zsenialis otlet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15895905915925931468Next
Add Reply New Topic New Poll