Quote (Rawen @ 12 May 2013 18:02)
Nem kellett volna megint elkezdenem dotazni mert nem tesz jót a szívemnek, még jó, hogy csak viszonylag ritkán játszok.
jatsszal tobbet es jobb lesz, most csinaltam en masodik accot midezni es neha banom hogy tul autista vagyok az eredetimen midezni, ott mar tok ritkan akarom szetverni a teammatejeim kepzeletbeli fejet
csapagy
This post was edited by SummertimeClothes on May 12 2013 11:08am