d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev15895905915925934683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 12 2013 08:15am
tfw ujra meg kellett volna rakni a fogadasokat mert postponed lett a meccs
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 12 2013 08:47am
Quote (SummertimeClothes @ May 12 2013 04:15pm)
tfw ujra meg kellett volna rakni a fogadasokat mert postponed lett a meccs


megraktam :)
bár csak 4 commont, mert játék közbe jöttem rá, hogy megkéne és nem tudtam válogatni
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 12 2013 09:52am
miért érzem hogy a liquidre kellett volna rakni.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 12 2013 10:25am



rübeknél miért olyan a háttér
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 12 2013 10:29am
ki ez az uj ember a naviban az alkemisztán? vagy csak más a neve?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 12 2013 10:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 12 May 2013 17:29)
ki ez az uj ember a naviban az alkemisztán? vagy csak más a neve?


xbox, nem uj
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 12 2013 11:02am
Nem kellett volna megint elkezdenem dotazni mert nem tesz jót a szívemnek, még jó, hogy csak viszonylag ritkán játszok.

This post was edited by Rawen on May 12 2013 11:02am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 12 2013 11:07am
Quote (Rawen @ 12 May 2013 18:02)
Nem kellett volna megint elkezdenem dotazni mert nem tesz jót a szívemnek, még jó, hogy csak viszonylag ritkán játszok.


jatsszal tobbet es jobb lesz, most csinaltam en masodik accot midezni es neha banom hogy tul autista vagyok az eredetimen midezni, ott mar tok ritkan akarom szetverni a teammatejeim kepzeletbeli fejet
csapagy

This post was edited by SummertimeClothes on May 12 2013 11:08am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 12 2013 11:13am
Quote (SummertimeClothes @ 12 May 2013 19:07)
jatsszal tobbet es jobb lesz, most csinaltam en masodik accot midezni es neha banom hogy tul autista vagyok az eredetimen midezni, ott mar tok ritkan akarom szetverni a teammatejeim kepzeletbeli fejet
csapagy


http://dotabuff.com/matches/192988765
Rájöttem mi a baj, több dagon 5-öt kéne kiraknom.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 12 2013 11:16am
Quote (Rawen @ May 12 2013 06:13pm)
http://dotabuff.com/matches/192988765
Rájöttem mi a baj, több dagon 5-öt kéne kiraknom.


hát nem sok felesleget vettél
Go Back To Magyar Topic List
Prev15895905915925934683Next
Add Reply New Topic New Poll