d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1589590591592593660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,539
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 8 2016 05:53pm
Quote (TrollBoss @ Jul 8 2016 06:07pm)
kéne nekem meg testvéremnek valami mobil security dolog

néha rámegyek a chromera és a fasznövelő reklám etc, ez ellen kéne valami zsír dolog


növessz nagyobb faszt

nincs mit
Member
Posts: 42,998
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 2 2016 02:31pm
Na, ez egy ablak, de mára már egy deka néró nincsen a gépen.

Nem értek a telefonokhoz (vicceltem ofc), de a faszom tele van azzal, amit az MS a wp-ből csinált a 10-zel, ez megtoldva az új facebookos appal sikeresen rávet arra, hogy platformot váltsak.
Szóval kéne a telefonguruk segítsége.

Fejleszteni akarok rá saját cuccokat is, de nem fogok miatta egy új gépet venni, szóval iPhone... Vagy lehet arra normálisan saját appot készíteni magamnak windowos gépen és garanciavesztés nélkül feltenni rá?
A windows phone féle stabilitást viszont nem szívesen adnám fel, és nem akarok túl sokat mókolni rajta és kizárt minden garanciavesztéssel járó művelet.
Nem vagyok vismajor sem, tehát: használt.

Milyen telefont kellene vennem?
Az andoridos vonalat egyáltalán nem követem, sőt igazából a telefonokat, még wp-ben sem tudom éppen mik vannak, vagy hogy a legújabb iphone az most a 6 vagy a 7...

Van olyan, amivel ez simán megtehető és tényleg stabil?

Összeghatár nincsen igazából (#svájc), de azért értelmes kereteken belül akarok maradni. Tudom, hogy androidból a 30k-s az szarabb mint wp-ből, de azért nem akarok 342342423 forintos telefont se, mert kétlem, hogy ne lenne olcsóbban ilyen, amit ezt tudja... vertu.
Ami viszont rohadtul nem érdekel az a játék. A legkevésbé sem szempont.

Előre is kösz.

jah igen, olyan 5" környékén gondoltam valamit, a 6 már nagy lenne nekem, a 4 meg talán már kicsi...

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 2 2016 02:32pm
Member
Posts: 20,801
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 2 2016 02:40pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 2 2016 09:31pm)
Na, ez egy ablak, de mára már egy deka néró nincsen a gépen.

Nem értek a telefonokhoz (vicceltem ofc), de a faszom tele van azzal, amit az MS a wp-ből csinált a 10-zel, ez megtoldva az új facebookos appal sikeresen rávet arra, hogy platformot váltsak.
Szóval kéne a telefonguruk segítsége.

Fejleszteni akarok rá saját cuccokat is, de nem fogok miatta egy új gépet venni, szóval iPhone... Vagy lehet arra normálisan saját appot készíteni magamnak windowos gépen és garanciavesztés nélkül feltenni rá?
A windows phone féle stabilitást viszont nem szívesen adnám fel, és nem akarok túl sokat mókolni rajta és kizárt minden garanciavesztéssel járó művelet.
Nem vagyok vismajor sem, tehát: használt.

Milyen telefont kellene vennem?
Az andoridos vonalat egyáltalán nem követem, sőt igazából a telefonokat, még wp-ben sem tudom éppen mik vannak, vagy hogy a legújabb iphone az most a 6 vagy a 7...

Van olyan, amivel ez simán megtehető és tényleg stabil?

Összeghatár nincsen igazából (#svájc), de azért értelmes kereteken belül akarok maradni. Tudom, hogy androidból a 30k-s az szarabb mint wp-ből, de azért nem akarok 342342423 forintos telefont se, mert kétlem, hogy ne lenne olcsóbban ilyen, amit ezt tudja... vertu.
Ami viszont rohadtul nem érdekel az a játék. A legkevésbé sem szempont.

Előre is kösz.

jah igen, olyan 5" környékén gondoltam valamit, a 6 már nagy lenne nekem, a 4 meg talán már kicsi...


nexus 6p
Member
Posts: 42,998
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 2 2016 02:49pm
Quote (Karan2_Returned @ 2 Aug 2016 22:40)
nexus 6p


Tényleg 160 ezer forintot kell költeni egy telefonra, amivel szemben annyi az elvárás, hogy lehessen rá saját appot írni és legyen stabil?
Btw az 5.7" már elég nagy :/
Member
Posts: 20,801
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 2 2016 02:52pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 2 2016 09:49pm)
Tényleg 160 ezer forintot kell költeni egy telefonra, amivel szemben annyi az elvárás, hogy lehessen rá saját appot írni és legyen stabil?
Btw az 5.7" már elég nagy :/


ez kurva nagy hülyeség
az tény hogy külföldön semmit nem számít hogy milyen telefonod van de itt a retek közepén minden kelléked "öltöztet" ha van egy drága órád vagy egy szemüveged vagy legyen telefon akkor már többet érsz a többieknél
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 2 2016 02:54pm
Quote (Karan2_Returned @ 2 Aug 2016 21:52)
ez kurva nagy hülyeség
az tény hogy külföldön semmit nem számít hogy milyen telefonod van de itt a retek közepén minden kelléked "öltöztet" ha van egy drága órád vagy egy szemüveged vagy legyen telefon akkor már többet érsz a többieknél


10/10
Member
Posts: 42,998
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 2 2016 02:58pm
Quote (Karan2_Returned @ 2 Aug 2016 22:52)
ez kurva nagy hülyeség
az tény hogy külföldön semmit nem számít hogy milyen telefonod van de itt a retek közepén minden kelléked "öltöztet" ha van egy drága órád vagy egy szemüveged vagy legyen telefon akkor már többet érsz a többieknél


??

Ha nem baszták volna el teljesen a wp-t, akkor nekem a 25 ezer forintos 640 is tökéletesen megfelelne, de mivel az edgeben, ha az egyik tabon megnyitok egy képet és copyzom a címét és a másik tabon nem tudom beilleszteni, meg az fb messengerben késnek az üzenetek, néha a manuális frissítésre sem (!) tölti le őket, meg eleve 10+ sec alatt tölt be már nem első induláskor is, meg a onedrive méretét is visszavágják és egyébként nincs rá f1 app sem, ráadásul időnként csak úgy újraindul, mert frissített, nem jó az adatforgalom számláló app és folyton riasztásokat küld, naponta többször (!).

Nekem nem státusszimbólum kell, akkor egyébként is a legújabb iphonet venném.


Quote (GoreKnight9 @ 2 Aug 2016 22:54)
10/10


belszaladtam valami híres quoteba? Mondjuk Krissztől ez nem megszokott stílus, szóval esélyes...

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 2 2016 02:59pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 2 2016 03:02pm
Quote (CyberPunk666 @ 2 Aug 2016 21:58)
??

Ha nem baszták volna el teljesen a wp-t, akkor nekem a 25 ezer forintos 640 is tökéletesen megfelelne, de mivel az edgeben, ha az egyik tabon megnyitok egy képet és copyzom a címét és a másik tabon nem tudom beilleszteni, meg az fb messengerben késnek az üzenetek, néha a manuális frissítésre sem (!) tölti le őket, meg eleve 10+ sec alatt tölt be már nem első induláskor is, meg a onedrive méretét is visszavágják és egyébként nincs rá f1 app sem, ráadásul időnként csak úgy újraindul, mert frissített, nem jó az adatforgalom számláló app és folyton riasztásokat küld, naponta többször (!).

Nekem nem státusszimbólum kell, akkor egyébként is a legújabb iphonet venném.




belszaladtam valami híres quoteba? Mondjuk Krissztől ez nem megszokott stílus, szóval esélyes...


rendesen be lettel baitelve
Member
Posts: 20,801
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 2 2016 03:03pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 2 2016 09:58pm)
??

Ha nem baszták volna el teljesen a wp-t, akkor nekem a 25 ezer forintos 640 is tökéletesen megfelelne, de mivel az edgeben, ha az egyik tabon megnyitok egy képet és copyzom a címét és a másik tabon nem tudom beilleszteni, meg az fb messengerben késnek az üzenetek, néha a manuális frissítésre sem (!) tölti le őket, meg eleve 10+ sec alatt tölt be már nem első induláskor is, meg a onedrive méretét is visszavágják és egyébként nincs rá f1 app sem, ráadásul időnként csak úgy újraindul, mert frissített, nem jó az adatforgalom számláló app és folyton riasztásokat küld, naponta többször (!).

Nekem nem státusszimbólum kell, akkor egyébként is a legújabb iphonet venném.




belszaladtam valami híres quoteba? Mondjuk Krissztől ez nem megszokott stílus, szóval esélyes...


Oldal tetejen ott van jarabek alairasaban

Egyebkent ettöl függetlenül jo telefon a nexus, bar ha androiddal szeretnel bütykölni ahhoz minimum rootolni kell, ami garanciavesztessel jar.
Member
Posts: 42,998
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 2 2016 03:04pm
Quote (Karan2_Returned @ 2 Aug 2016 23:03)
Oldal tetejen ott van jarabek alairasaban

Egyebkent ettöl függetlenül jo telefon a nexus, bar ha androiddal szeretnel bütykölni ahhoz minimum rootolni kell, ami garanciavesztessel jar.


ki vannak kapcsolva az aláírások.
garanciavesztéssel jár, ha saját magamnak appot fejlesztek? Nincs rá ilyen devmode, mint wp-n?
fejlesztés = garivesztés? :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1589590591592593660Next
Add Reply New Topic New Poll