d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15895905915925934114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 9 2011 05:04am
Quote (meatyowllegs @ 9 Dec 2011 13:02)
ellentetben veled
aki egesz nap l2zik


orulok, hogy ezt te dontod el :mellow: hogy nekem mi teszi ki a napomat :mellow: orulok hogy ilyen tajekozott vagy
:mellow: :mellow:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 9 2011 05:13am
lol öljétek egymást, én addig megyek d3-zni..

btw monk szinte pucéran indul:

Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Dec 9 2011 05:22am
már wowban is rühelltem a női karaktert de ez még azon is túltesz.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 9 2011 05:37am
Quote (iFeelAlone @ 9 Dec 2011 13:22)
már wowban is rühelltem a női karaktert de ez még azon is túltesz.


nekem nincs semmi bajom vele.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 9 2011 05:47am
Quote (meatyowllegs @ Dec 9 2011 11:02am)
ellentetben veled
aki egesz nap l2zik


mintha te picit jobban kötődnél az e-lifehoz
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 9 2011 06:18am
Quote (AngryBug @ 9 Dec 2011 13:47)
mintha te picit jobban kötődnél az e-lifehoz


picit

:DDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 9 2011 06:20am
monk is megvolt...

Most nem tudom melyiket próbáljam... A betában a monk erősebb a wizznél egyértelműen a jelen patch szerint.

Szerintem megnézem a wd-t.


/e
ez köpőcsövezik :D nagyon kemény.



/e nagyon beteg a wd, ha nem lesz olyan gagyi, mint a d2ben a necro, akkor nagyon fogják szeretni...


a zombikutyák kurvajók, meg amikor egyik támadás, hogy egy körben a földből zombikezek nyúlnak ki... iszonyat jó..

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 9 2011 06:34am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 9 2011 06:41am
Quote (CyberPunk666 @ 9 Dec 2011 14:20)
monk is megvolt...

Most nem tudom melyiket próbáljam... A betában a monk erősebb a wizznél egyértelműen a jelen patch szerint.

Szerintem megnézem a wd-t.


/e
ez köpőcsövezik :D nagyon kemény.



/e nagyon beteg a wd, ha nem lesz olyan gagyi, mint a d2ben a necro, akkor nagyon fogják szeretni...


a zombikutyák kurvajók, meg amikor egyik támadás, hogy egy körben a földből zombikezek nyúlnak ki... iszonyat jó..


dht próbáld
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 9 2011 07:32am
Quote (TouchCow @ 9 Dec 2011 13:41)
dht próbáld


majd később, most a wd-t néztem elég jó, de kell egy picit szünet, harmadszor már annyira nem izgalmas ugyanazt a félórást részt kitolni 1 nap...

Amikor páncélt adsz rá, akkor testfestés lesz belőle :D

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 9 2011 07:33am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 9 2011 01:18pm
jó lett a balance, igazából -8itt low levelen béta állapotban) a monk a legeffektívebb, meg a barb, de mindkettő leginkább a támadása milyensége miatt és nem az ereje okán. a közvetlen maga előtt félkörben sebzés knockbackel igen hatékony. a barb elég jól bírja az ütést, a monk picit jobban írt, nekem a monk játékstílusa jobban tetszett.

kezdésnél a legelején a wizzard volt a leggyengébb, cucc nélkül vele volt a legrosszabb, amint esett az első jó cucc, akkor viszont igen jó sebzésre volt képes, de így is csak a monk és barb után jött (bár ő skálázódott a legjobban a cucctól, szóval lehet egy olyan pont ahol lehagyja őket, hiszen ez csak level 10 és béta). A demonhunter tűnt a leggagyibbnak, pici lemaradással az utolsó helyen harcol. Amolyan d2 bowzon stílus, nekem nem tetszett szóval picit elfogult is vagyok, de őt éreztem a leggyengébbnek.

A saját tapasztalataim alapján:
1, monk
2, barb (olyan erős mint a monk, csak más játékstílus és az jobban tetszett)
3, wizzard, jó cuccal elég jó, érdekes, mert nem csak hátulról lődöz, nem kell mindig az arcaneval szenvedni.
4, wd szerintem majdnem holtversenyben van a wizzardal, de a summonok összeszedik a sok ellenfelet, ami xpfarmolásnál jó, de ha haladni akarsz és nem mindenkti leölni, akkor nem. Ettől függetlenül FUN tekintetében no.1 nagyon eltalálták a stílusát, kezdetben köpőcsővel lövöldöz, a zombikutyák valami leírhatatlanul jó hangulatot csinálnak, iszonyat eltalált karakter (pedig nem volt szimpatikus eleinte
5, demonH nincs durván lemaradva, de egyértelműen őt éreztem a leggyengébbnek. nem is igazán tetszett


A FENTIEK CSAKIS AZ ÉN EGYÉNI SZUBJEKTÍV LOW LEVELES BÉTA TAPASZTALATAIRA VONATKOZNAK, SE A HIGH LEVEL, SE A VÉGLEGES JÁTÉK ALAKULÁSÁT NEM TUDOM, NEM JÓSOLOK. CSAK A BÉTA VÉLEMÉNYEM. AZ IS SZUBJEKTÍVEN.

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 9 2011 01:23pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15895905915925934114Next
Closed New Topic New Poll