Quote (Smat @ Dec 30 2017 11:50pm)
This.
Nekem van diplomam, es leszarom ha valakinek nincs, de amikor pont egy ilyen ember kezd el magyarazni mint cpt faszrak akinek nincs hogy lol focidiploma kussoljal el lel az egy kicsit kibassza a biztositekot, foleg azert mert ha nagyon faszt kene meregetni akkor szerintem utcahosszal nyernem az ilyen jellegu mericskelest..
random 1 -2 éves OKJ-s vagy egyéb továbbképzés nem diploma m8, eléggé kizártnak tartom h így röptében elvegeztel egy tanarit
This post was edited by rapiddani on Dec 31 2017 01:38am